Anime önerisi

Hocam ekstradan en sevdiğiniz anime değil de, konusunu en farklı bulduğunuz, iyi yazılmış karakterlere sahip bir anime de söyleyebilir misiniz?

Ben o önerileri yaparken hepsini göz önünde bulundurdum. Konuları iyi yazılmış, gayet farklılar ve orijinaller, karakterleri de sağlam.
Ayrıca bunlar benim en sevdiğim animeler değil, yalnızca sevdiğim animeler. Sana garanti veriyorum, aradığın kesinlikle bu önerdiğim animelerdedir. Gizem, dram, aksiyon, gerilim, heyecan mevcut. İzlemezsen çok şey kaçırırsın o kadarını söyleyeyim sana.

Ben o önerileri yaparken hepsini göz önünde bulundurdum. Bunlar benim en sevdiğim animeler değil, yalnızca sevdiğim animeler. Sana garanti veriyorum, aradığın kesinlikle bu önerdiğim animelerdedir. Gizem, DRAM, aksiyon, gerilim, heyecan mevcut.

Önerdiğin animelere herhangi bir şey demedim beni yanlış anladınız. Aslında ben mesajı yanlış yazmışım. Konusunu farklı bulduğunuz bir anime var mı diye yazacaktım.

Anime çok izlemem konuya da öylesine girmiştim ama çoğu şeyi izlemişsiniz :) Daha önce çok anime izlememiş birisine önerebileceğiniz anime var mı? One Piece önermişti arkadaşım ama çok uzundu 150 de bıraktım. Başka bir arkadaşım Jujutsu Kaisen önerdi başlangıç için izlenir mi sizce?

Anime çok izlemem konuya da öylesine girmiştim ama çoğu şeyi izlemişsiniz :) Daha önce çok anime izlememiş birisine önerebileceğiniz anime var mı? One Piece önermişti arkadaşım ama çok uzundu 150 de bıraktım. Başka bir arkadaşım Jujutsu Kaisen önerdi başlangıç için izlenir mi sizce?

Başlangıç için en iyi anime bence Attack on Titan çünkü bu anime kadar sürükleyici ve her bölümünde ayrı bir şey olan anime görmedim daha, sıkılman neredeyse imkansız.

Anime çok izlemem konuya da öylesine girmiştim ama çoğu şeyi izlemişsiniz :) daha önce çok anime izlememiş birisine önerebileceğiniz anime var mı? One piece önermişti arkadaşım ama çok uzundu 150 de bıraktım. Başka bir arkadaşım jujutsu kaisen önerdi başlangıç için izlenir mi sizce?

Ne seversiniz konu olarak. Komedi olarak boochi, gizem olarak erased favorilerimdendir, spor hafifte karakterlerin aile içi sıkıntılarını anlatan bir seri isterseniz hoshiai no sora, DRAM isterseniz orange animeyi bitirdikten sonra filmide var romantizm isterseniz horimiya. Hocam siz yine de neden hoşlandıklarınızı söyleyin öyle daha iyi öneri yaparım.

Ne seversiniz konu olarak. Komedi olarak boochi, gizem olarak erased favorilerimdendir, spor hafifte karakterlerin aile içi sıkıntılarını anlatan bir seri isterseniz hoshiai no sora, DRAM isterseniz orange animeyi bitirdikten sonra filmide var romantizm isterseniz horimiya. Hocam siz yine de neden hoşlandıklarınızı söyleyin öyle daha iyi öneri yaparım.

Aksiyon veya gizem türünde önerebileceğiniz var mı?

Geri
Yukarı