Anime Tavsiyesi: Frieren

Bir Matmazel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Arkadaşlar Frieren animesi gerçekten çok harika. Doğası, görselleri, manzaraları, karakterleri ile harika bir anime yaratmışlar. Frieren ve çırağı ile Stark'ın maceraları üzerinden ilerleyen animenin özellikle insan ömrünün kısalığına yönelik mükemmel mesajlar var. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Arkadaşlar frieren animesi gerçekten çok harika. Doğası, görselleri, manzaraları, karakterleri ile harika bir anime yaratmışlar. Frieren ve çırağı ile Stark'ın maceraları üzerinden ilerleyen animenin özellikle insan ömrünün kısalığına yönelik mükemmel mesajlar var. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Hocam romantizm ağırlıklı izleyici olmasaydım kesinlikle izlerdim. Romantizm animesi öneriniz var mı?

Bana kalırsa ortalama 5/10 bir animeydi. Hep bahsettiğimiz insan ömrüne odaklanma olayı ise bana kalırsa gerçek değil, sadece ilk bölümlerde Himmel için bu durum söz konusu ve geriye kalan bölümlerde Fern ile Stark'ı yanına alarak sıradan isekai havasında geçirdi animeyi. Hatta son bölümlerde Stark'ı sadece bir kaç defa gördük. Güçlü bir mc'nin olduğu klasik bir isekai animesi gibiydi bence. Dünya değiştirme olmadığı için tam isekai değildi ama çok benziyordu. M.a.l'da bu kadar yüksek puan alması bana mantıksız geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı