Anime Tavsiyesi

Kavin

Kilopat
Daha fazla  
Anime izlemeye yeni başladım. Death Note izlemeye başladım ve benim cidden çok hoşuma gitti. Sizce Death Note'u bitirdikten sonra diğerlerine mi geçeyim? Aynı anda izlesem de zevk alır mıyım? Ayrıca anime önerilerinizi bekliyorum :)

Aklımda olanlar;
-Fullmetal Alchemist: Brotherhood
-Code Geass: Lelouch of the Rebellion

Önerilerinizi bekliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben aynı anda 3 farklı anime izliyorum genelde:kıkırda:
  • Owari no seraph
  • Re Zero
Bunlar aklıma gelen favorilerim. Ayrıca Fullmetal Alchemist: Brotherhood'u yeni bitirdim, genelde anlatılan kadar başarılı bulmadım, ama kesinlikle kötü bir anime değil.
Konular:
-Owari No Seraph: Bir virüs salgını yetişkin nüfusun çok büyük çoğunluğunu öldürür. Bunun üzerine vampirler yalnız kalan çocukları kanları için toplayıp köleleştirir. Kahramanımız ise vampirlerden intikam almaya çalışır.
-Re Zero: Ölümle geri dönme yeteneğine sahip olan ana karakterimiz her öldüğünde zamanda geri giderek sevdiği kızı korumaya çalışır.

Son düzenleme:
Steins;Gate ve Steins;Gate 0 (Zero tam olarak 2. sezon denemez izlersen anlarsın)
Hunter x Hunter 2011
One Punch Man
Boku dake ga Inai Machi
Noragami ve 2. sezonu Noragami Aragoto
Zankyou no Terror
Nanatsu no Taizai ve 2. sezonu Nanatsu no Taizai: Imashime no Fukkatsu (Ecchi var ama takma)
No Game No Life

Oldschool anime istiyorsan
Cowboy Bebop
Neon Genesis Evangalion
Berserk (2017'de 2. sezonu çıktı aslında anime 97 yapımı)

Bu listede en çok önerdiğim Steins;Gate animesi.

Fullmetal Alchemist ve Code Geass iyidir.

Bleach
One Punch Man
Death Parade
Mirai Nikki OVA, The Future Diary OVA
Naruto
Boruto: Naruto Next Generations
Boku no Hero Academia
High School DxD
Magi
Hellsing
Guilty Crown
Code:Breaker
Space Pirate Captain Harlock
BTOOOM
Blood Lad
Barakamon
Akame ga Kill
Accel World
Sword Art Online
Attack on Titan
KenIchi: The Mightiest Disciple / History's Strongest Disciple Kenichi
Prison School
Overlord
The Seven Deadly Sins / Nanatsu no Taizai
Captain Tsubasa
Black Clover

Seni uzun süre götürür herhalde :)

---

Bunlar benim çok severek izlediğim animeler arasından istediğini izleyebilirsin her hangi bir sıralama olmadan yazılmıştır.
  • Akame Ga Kill (kesinlikle tavsiye ederim)
  • Bleach (büyük anime)
  • Charlotte
  • K-Project (K da deniliyor)
  • Deadman Wonderland
  • Elfen Lied(bana göre efsane)
  • Fairy Tail(büyük anime)
  • Fullmetal Alchemist:Brotherhood
  • Hunter x Hunter(2011)
  • Mirai Nikki
  • Sword Art Online (sadece ilk sezon tavsiyem)
  • Tokyo Ghoul

Bu listedeki izlemediğin animeleri izlemeni öneririm.

Death Note, Tokyo Ghoul, Steins Gate, Code Geass, No Game No Life, Kimi No Na Wa, Re:Zero Koe No Katachi, Shingeki no Kyojinn, Sword Art Online, Angel Beats, Toradora, Boku no Hero Academia, Kiseijuu, Guilty Crown, Assasination Clasroom, Sakurasou Pet no Kanajo, Overlord, Magi, Re:Life, Made in Abbys, Youjo Senki, Houseki no Kuni, Mirai Nikki, Elfen Lied, Akame ga Kill, Charlotte, Danganronpa, Violet Evergardeen, Plastic Memories, ve Psycho Pass.

One Punch Man
Naruto.
Charlotte (Ergence gelebilir ama Death Note'u sevdiysen bunu da sevebilirsin diye düşünüyorum.).

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı