Animeleri Nerden İzliyorsunuz?

.I.N.И.A.

Kilopat
Makaleler
2
Yer
9847
Daha fazla  
24 Mbps hız var. 720p izleyemiyorum. Donup duruyor. İndirmeye çalışsam da aynı. Canımı sıktı artık. Ben kaynaktan olduğunu düşünmeye başladım. Çünkü Rapidplayer'a yüklenen videolar daha hızlı doluyor. Altyazılı indirebileceğimiz hızlı bir yer var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkçe altyazıları .srt/.ass olarak paylaşan siteler var. Örneğin turkcealtyazi.org. Ama her animenin de altyazısı olmuyor. Ben Xtreme Download Manager ile animeleri Türkçe altyazılı paylaşan sitelerden indiriyorum, bazen yükledikleri oynatıcı sıkıntı çıkartıyor o zaman da çevirisini yapan Fansub'ların sitesinden indiriyorum. En rahatı da o zaten. Mega, GDrive, Yandex Disk gibi sitelere yüklediklerinden çok kolay bir şekilde indirilebiliyor.

Altyazıyı hardcoded ve/ya fansub olarak almanız şart değilse nyaa.si gibi sitelerden torrent ile indirmenizi öneririm. Görüntü kalitesi de acayip fark ediyor, malum online siteler çözünürlüğü sabit tutup bitrate’ i yerin dibine gömdüklerinden, en ufak aksiyon sahnesinde hateket eden kareleri izlemeye başlıyorsunuz.

nyaa.si dışında bazı irc kanallarındaki botlar da kaynak olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı