Anker kablosuz kulaklık önerisi

Liberty 4 ses ve mikrofon olarak daha iyi ANC'yi bilmiyorum. Çift dinamik sürücüsü ve acaa 3.0'ı var. Aktif olarak liberty 4'ü kullanıyorum, iki model de kutudan berbat bir EQ tepki eğrisi ile geliyor. Baslar belirgin değil tizler kulak tırmalıyor, vokaller arkada kalıyor vs. ancak wavelet ile çok basit 2Dk'lık birkaç ayar yaptıktan sonra sesi senheisser momentum 3'ten daha iyi hale geliyor. Eğer ayar yaparım derseniz şiddetle tavsiye ederim mikrofonu ANC'si falan da çok başarılı. Daha yeni bunun ile alakalı rehber yaptım bakabilirsiniz:
EQ tepki eğrisinden telefon kendi ses sistemiyle çıkabiliyor. Nasıl desem, yani eğer güzel bir konfigürasyonu ve ses seti olanı olan telefonlarda sıkıntı oluşmuyor. Note3i kullandım Dolby Atmos ile ben çok beğendim. EQ'sunu ama maalesef kendim yaptım. Yapmadan bence de kullanmamak lazım.

Liberty atlayabilirim gibi.

EQ tepki eğrisinden telefon kendi ses sistemiyle çıkabiliyor. Nasıl desem, yani eğer güzel bir konfigürasyonu ve ses seti olanı olan telefonlarda sıkıntı oluşmuyor. Note3i kullandım Dolby Atmos ile ben çok beğendim. EQ'sunu ama maalesef kendim yaptım. Yapmadan bence de kullanmamak lazım.

Liberty atlayabilirim gibi.

Attığım model çok güzel başka da alternatif yok zaten.

Anlaşılır şekilde anlatır mısınız?
Edifier, KnowlesRA, Dynamic DV. Kullanıyor. Bu şu demek;

Knowles/Ra detaylı bir şekilde sesi iletir. Sesler birbirinin önüne geçmez, detayı yukseltir. Bass/mid/tiz hepsi aynı anda duyulur.

Dynamic DV; bassı optimize eder. Knowles arkaplanda detayı ayarlarken, dynamic ise 8k'yı (bass'ı) hissedilir şekle sokar. Fakat bu durum sesi bozmaz. Knowles ile birlikte senkronize devam eder. Bu durum; Hem ses detayını en yükseğe hemde tüm frekansların birbirin üzerine binmeden, doğal bir ses çıkarır.

Geri
Yukarı