Elektronik Anker Life Q10i 915 TL

Baska bir yerde inersede veriyorlar mi?
Hiç duymadım. Belki hepsiburada olabilir. Arayıp sormak lazım. Teslimat, aide vs. konularda amazonu aştılar. Diğer sitelerden pek umudum yok.

Hayır yapmıyorlar iade edin yenisini sipariş verin diyorlar.

Nasıl ya emin misin? Ben ürün aldığımda sormuştum bana 1 ay içerisinde indiği taktirde farkı iade yapacaklarını söylemişlerdi.

Bu ürün alınır mı ? Ayrıca nays ile daha uygun oluyor demişsiniz nasıl kullanabilirim ?

Hiç duymadım. Belki hepsiburada olabilir. Arayıp sormak lazım. Teslimat, aide vs. konularda amazonu aştılar. Diğer sitelerden pek umudum yok.

Nasıl ya emin misin? Ben ürün aldığımda sormuştum bana 1 ay içerisinde indiği taktirde farkı iade yapacaklarını söylemişlerdi.
Amazon'un önceden böyle bi politikası vardı ama son zamanlarda kalktı. Ne kadar ısrar etsemde aradaki farkı iade edemeyeceklerini söylediler. Üstelik 5-6 kez böyle sorun yaşadım.

Bu ürün alınır mı ? Ayrıca Nays ile daha uygun oluyor demişsiniz,nasıl kullanabilirim?
Hocam Nays düz kurun kart alın ve ordan harcamanızı yapın. Ürün bence alınır.

Amazon'un önceden böyle bi politikası vardı ama son zamanlarda kalktı. Ne kadar ısrar etsemde aradaki farkı iade edemeyeceklerini söylediler. Üstelik 5-6 kez böyle sorun yaşadım.

Hocam Nays düz kurun kart alın ve ordan harcamanızı yapın. Ürün bence alınır.
Kart gelene kadar indirim kalmaz galiba.

Sorun değil hocam can sağlığı :D

Geri
Yukarı