Anneler Günü için AirFryer önerisi

BeKoO41

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Anneler Günü yaklaşıyor ve ben kendim de ayrıyeten almak istediğim için Airfryer'da karar kaldım yalnız bu alet hakkında kapsamlı bilgiye sahip değilim. Maksimum 2000 liraya kadar en iyi ne model alabilirim? Önerileriniz için çok teşekkürler. İleride sorun çıkarmayacak garantili ürünler önerirseniz sevinirim.

Bence çok gereksiz. Furyaya uyup aldım patatesi lezzetsiz yapıyor birçok yemeğin tadı tuzu olmuyor. Kesinlikle tavsiye etmem ki bence bir anne beğenmeyecektir. Başka bir şey geliyorsa aklınıza ona bakın.

CASORI Yakın zamanda bende almayı planlıyorum bu daha çok kafama yatıyor boyut olarak vs. bütçenizi biraz arttırırsanız bu da değerlendirilebilir bence.
Bende bundan var ve çok güzel. Öneriyorum. İçinde özel şişler de var eğer çöp şiş seviyorsanız yapılır. İçi gayet büyük. Alınır.

Bende bundan var ve çok güzel. Öneriyorum. İçinde özel şişler de var eğer çöp şiş seviyorsanız yapılır. İçi gayet büyük. Alınır.
daha ucuz fiyatlara daha yüksek kapasiteli 4.5L modeller de var wiami gibi aralarındaki fark nedir hocam ya da neden bu modeli önerdiniz özellikle

daha ucuz fiyatlara daha yüksek kapasiteli 4.5L modeller de var wiami gibi aralarındaki fark nedir hocam ya da neden bu modeli önerdiniz özellikle
5,5L alıyor. Bir çok yemek için ayarı var derecesi dakikası falan. Bölmesi büyük ve yeterli boyutta. Çok ses yapmıyor ve dışarıya koku bırakmıyor.

5,5L alıyor. Bir çok yemek için ayarı var derecesi dakikası falan. Bölmesi büyük ve yeterli boyutta. Çok ses yapmıyor ve dışarıya koku bırakmıyor.
kusura bakma az önce yanlış linkten yorum yapmışım, evet baya iyi duruyor, bütçemi biraz aşıyor herhangi bir yerde indirim kodu var mıdır acaba

Yeni konular

Geri
Yukarı