Anneye 10 bin TL telefon tavsiyesi

Xiaomi yazılım olarak hala sorunlu ve desteği de kalkmış bir telefondan bahsediyorsun. Note 9 pro serisinde bariz bir şekilde yazılım hatası ve arama sırasında ses gelmeme gibi farklı sorunları vardı, kullandığım için biliyorum.
Yazılımla mı uğraşıyorsunuz. Rom düzenliyorsanız doğru dd

Dediğimi bile okumadan sadece 1 kelimeye odaklanmışsın, ben Note 9 pro kullandığımda bariz hataları vardı.
Kardeşim benim babamda da bu note 9 prodan var dediklerin doğru ama note 8 pro hakkında dediğim şu yönde cihaz yaklaşık 1 1.5 senedir bende ve normal bir kullanıcı senin dediğin şeylerle uğraşmaz zaten. Normal bir kullanıcı gidip custom rom atmaz veya sistem dosyalarıyla oynamaz telefondaki işlemciden dolayı sistem dosyası değiştiğinde yada bozuluduğunda kendini kapatıyor. Sence normal bir kullanıcı bunları yapabilirmi.

Kardeşim benim babamda da bu note 9 prodan var dediklerin doğru ama note 8 pro hakkında dediğim şu yönde cihaz yaklaşık 1 1.5 senedir bende ve normal bir kullanıcı senin dediğin şeylerle uğraşmaz zaten. Normal bir kullanıcı gidip custom rom atmaz veya sistem dosyalarıyla oynamaz telefondaki işlemciden dolayı sistem dosyası değiştiğinde yada bozuluduğunda kendini kapatıyor. Sence normal bir kullanıcı bunları yapabilirmi.
Hatta şöyle belirteyim o zaman hiçbir mediatek telefon alınmasıın ;)

Hocam anne telefonu olabilmesi için çok sorunla uğraşmaması lazım şarj süresi ve hız performansını redmiler 2 yıldan sonra veremiyor aşırı yavaşlıyor ve bir sürü kronik problemleri olabiliyor. Kendim kullanırım ama annema alacaksam ya iphone ya samsung alırım. Annem 10 sene iphone 4 kullandı iphone 12 mini hediye ettim gayette memnun.

Bu arada Samsung S10 Plus güzel bir cihaz olabilir bir anne için 😊

Hocam anne telefonu olabilmesi için çok sorunla uğraşmaması lazım şarj süresi ve hız performansını redmiler 2 yıldan sonra veremiyor aşırı yavaşlıyor ve bir sürü kronik problemleri olabiliyor. Kendim kullanırım ama annema alacaksam ya iphone ya samsung alırım. Annem 10 sene iphone 4 kullandı iphone 12 mini hediye ettim gayette memnun.
siz galiba anlamak istemiyorsunuz dd. Ben diyorum ki anne gidip rom yazmayacak. Ve bu arada telefonun batarya ömrü gayet iyi hızlı şarj hala cayır cayır çalışıyor hatta magisk modülü ile zorluyorum bu aralar. Sizin note 9 pro deneyiminiz olmuş ama zaten sorunlu bir cihazla yaşamışsınız genel olarak sorunlu cihaz zaten.

A serisine S varken bulaşmayın S10 Plus özelliklerine kamera performasına bakarsan tokatladığını görürsün :)

Son düzenleme:
@OXEALOT Redmi Note 8 Pro dedigimiz telefon bu yıl 5 yaşını dolduracak. Gidip de 5 senelik orta segment almak gram mantıklı değil. Güç olarak Note 8 Pro'nun da bir artisı yok. 2+6 ve ana cekirdeği A76 olan Helio G90T yerine 2+6 A78'li Exynos 1280 cok daha başarılı performans sunuyor. Üstüne, A25 bu yıl çıkmış olan bir cihaz. 4+1 güncelleme destegi var. Note 8 Pro'yu böyle anlamsız savunmanızı anlayamadım. Xiaomi gibi yazılım konusunda yerin dibindeki firmanın eski yazılımlarını savunmanız da garip.

@OXEALOT Redmi Note 8 Pro dedigimiz telefon bu yıl 5 yaşını dolduracak. Gidip de 5 senelik orta segment almak gram mantıklı değil. Güç olarak Note 8 Pro'nun da bir artisı yok. 2+6 ve ana cekirdeği A76 olan Helio G90T yerine 2+6 A78'li Exynos 1280 cok daha başarılı performans sunuyor. Üstüne, A25 bu yıl çıkmış olan bir cihaz. 4+1 güncelleme destegi var. Note 8 Pro'yu böyle anlamsız savunmanızı anlayamadım. Xiaomi gibi yazılım konusunda yerin dibindeki firmanın eski yazılımlarını savunmanız da garip.
Ben gidip alın diye bir cümle kullandım mı lütfen. Ağır bir telefon zaten önermem. Güncelleme tiriyakisi insanlar hala android 8 de instagram youtube whatsapp desteği var kurban olayım şu 5 yıl güncelleme işlerine vs bakmayın. Annesine telefon alacak kardeşim telefoncuda Hız testlerini yapsın aradaki farkı anlar zaten güncelleme işinin pazarlamadan başka birşey olmadığını.

Hangi Cihazını kullandınız acaba ? miui 13 ve 13 den sonra bozuldu ona hak veriyorum ama Benim cihazım hala taş gibi İsteyene video bile atabilirim kanıt olur ;)

Samsung A vs S serisi
Bu konu içinde açıklık getirelim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı