Antivirus Tierlist

Haklisiniz fakat sistemde antivirus olmasi zarardan cok fayda getirir bence, En iyisini secelim kurmusken bari.

Tabii standart bir ev kullanıcısı için varlığı daha iyi. Ben yalnızca arka planda çalışan uygulamalardan nefret ettiğim için kullanmıyorum. Steam, Discord, Spotify falan da kurmam bilgisayarıma. İndiriyorum korsan oyunları, işlemci ve RAM'lerimin de tüm odağı oyunda oluyor köklüyorsun ayarları mis. Youtube'daki testlerden bile iyi performans.

Abuk subuk seyler kurmazsaniz genellikle zarar getirir.
Yoo valla Norton arkada duruyor oyle zarari da yok.

Tabii standart bir ev kullanıcısı için varlığı daha iyi. Ben yalnızca arka planda çalışan uygulamalardan nefret ettiğim için kullanmıyorum. Steam, Discord, Spotify falan da kurmam bilgisayarıma. İndiriyorum korsan oyunları, işlemci ve RAM'lerimin de tüm odağı oyunda oluyor köklüyorsun ayarları mis. Youtube'daki testlerden bile iyi performans.
Arada taratmaniz iyi olabilir sanki.

Tabii standart bir ev kullanıcısı için varlığı daha iyi. Ben yalnızca arka planda çalışan uygulamalardan nefret ettiğim için kullanmıyorum. Steam, Discord, Spotify falan da kurmam bilgisayarıma. İndiriyorum korsan oyunları, işlemci ve RAM'lerimin de tüm odağı oyunda oluyor köklüyorsun ayarları mis. YouTube'daki testlerden bile iyi performans.

Sonra da RAT girdi diye konu açarsınız. 🤣

Sonra da RAT girdi diye konu açarsınız. 🤣

Vallahi çoğunuzun yaşı kadar bilgisayar ve internetle iç içeyim, biz Kaspersky'nin virüs bulduğunda domuz çığlığı attığı dönemleri de yaşadık. O açıdan için rahat olsun RAT yiyecek kadar acemi kullanıcı değiliz.

Biz Kaspersky'nin virüs bulduğunda domuz çığlığı attığı dönemleri de gördük
"Ulan cay dolduruyordum bir anda at sesi geldi A--- k--- NIHAHAHAA diye ne oluyor lan dedim eve at girdi herhalde a.. meger trojan bulmus peze--" Bu replik geldi aklima cok iyi ya :D

Vallahi millet kendi para verdiği şeyi övüyor yalnızca. Technopat'ta en çok ESET müşterisi olsa onun aşiretini kurup öveceklerdi.
Bu dediginize asiri katiliyorum bazilari daha savundugu programi bilmeden koyun gibi Kaspersky diyor, o konuda cok haklisiniz.

Geri
Yukarı