Çözüldü AOC 23.8” 24B3HM monitörden ses gelmiyor

• Konuyu başlatan dsdr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 313
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

dsdr

Yoctopat
Daha fazla  
AOC 23.8” 24B3HM 4ms 75Hz VGA HDMI monitör aldım benim de hiç ses gelmiyor. Hoparlörü olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?

Çözüm
Hoparlörü bulunmuyor.

1698485357646.png
AOC 23.8” 24B3HM 4ms 75Hz VGA HDMI monitör aldım benim de hiç ses gelmiyor. Hoparlörü olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?
Hoperlörü yok diye biliyorum. Anlamak için ayarları kurcalayabilirsin. Ses ile ilgili bir şey yazar genelde. Veya altta hoperlör çıkışları olur.

Web sitelerinde bir hoparlörden bahsedilmiyor. Eğer bilgisayarınızda bir ses adaptörü olarak çıkıyorsa arkasında hoparlör takabilmeniz için bir AUX girişi vardır oraya hoparlör takıp kullanabilirsiniz.

Teşekkürler.

Web sitelerinde bir hoparlörden bahsedilmiyor. Eğer bilgisayarınızda bir ses adaptörü olarak çıkıyorsa arkasında hoparlör takabilmeniz için bir AUX girişi vardır oraya hoparlör takıp kullanabilirsiniz.

Teşekkürler, hoparlör var diye almıştım ama yokmuş. Mecburen böyle kullanacağım.

Teşekkürler.

Çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı