Elektronik AOC 23.8" Q24G2A/BK 165Hz 7.499 TL

RX570 ile kullanıyorum şu anlık monitörü. FreeSync açınca ekranın altında çizgiler çıkıyordu. Uzun zamandır FreeSync kapalı oynuyorum yırtılma falan olmadı. 4070Ti Super sipariş ettim o gelince G-SYNC açıp deneyeceğim. Paneli kaliteli mi bilmiyorum yorumlarınız nedir? @Saint Lucia
Bu monitörü 4070 ti super ile kullanıyorum gysnc açık iken dediğin sorun ile hiç karşılaşmadım. Bence sendeki sıkıntı ya ekran kartı ile alakalı ya da freesync ile.

Ayrıca 2k için 24 inç düşük gelir diye düşünen arkadaşların görüntüyü kendi gözleri ile görmesi gerek. Piksel yoğunluğu gerçekten çok tatmin edici.

Son düzenleme:
Bu monitörü 4070 ti super ile kullanıyorum gysnc açık iken dediğin sorun ile hiç karşılaşmadım. Bence sendeki sıkıntı ya ekran kartı ile alakalı ya da freesync ile.

Ayrıca 2k için 24 inç düşük gelir diye düşünen arkadaşların görüntüyü kendi gözleri ile görmesi gerek. Piksel yoğunluğu gerçekten çok tatmin edici.
Di'mi hocam ya. RX570in 2K kaldırdığı oyunları oynuyorum, uzakları bu kadar keskin ve detaylı görmek çok müthiş hissettiriyor. İnternet kafede 27 inch ile oynadım gerçekten çok büyük geliyor. 24 ideal. Ön yargıları kırmaları gerekiyor diye düşünüyorum.

6bit+frc mi? Bu fiyata renk derinliği kötü ya. Ama piyasada 24" için 1440p çözünürlüğe sahip monitör çok az.

6bit+frc mi? Bu fiyata renk derinliği kötü ya. Ama piyasada 24" için 1440p çözünürlüğe sahip monitör çok az.
Çok az derken Türkiye'de bu cihaz dışında var mı hocam?

Evet senin konun hala aklımdadır. Hatta biraz önce başka bir konuda monitörü alan arkadaşa paylaştım. Fakat biliyorsun konu monitör mü hala bilmiyoruz. Çünkü kronik bir sorunu olmayan ürün. Panelini sormuşsun. -Evet fazlasıyla kaliteli. Özel üretim diyelim hatta. Bu işi yapabilecek panel firması bir elin parmaklarını geçmez. 4070 gelince ya yeni konu aç ya da eski konuna yaz etiketle beni. Sonucu merak ediyorum. Referanssın çünkü. 👍
Çizgi çıkmadı hocam. Galiba RX570 ile 48-165FPS aralığının altına düşünce çizgi çıkıyordu. Bir de eski teknoloji belki ondandır. Dünya varmış. 2K Ultrada Forzada 200FPS aldım gözlerim bayram etti.

Çizgi çıkmadı hocam. Galiba RX570 ile 48-165FPS aralığının altına düşünce çizgi çıkıyordu. Bir de eski teknoloji belki ondandır. Dünya varmış. 2K Ultrada Forza'da 200FPS aldım gözlerim bayram etti.

Onca zaman monitörün hakkını yer gibi olduk. Ben tahmin etmiştim zaten monitörden olmadığını. Eski teknolojinin yeni teknolojiye yetişememesinden kaynaklıydı çizgi sorunu.
Hadi gözün aydın diyelim bundan sonra. Güle güle kullanın. Arada anarsın beni. 😉

Çok az derken Türkiye'de bu cihaz dışında var mı hocam?
Bu yenileme hızında yokmuş🙂(Ben de bilmiyordum ama illa vardır diyordum🙂. Çözünürlük olarak var ama yenileme hızı olarak bulamadım.)

Onca zaman monitörün hakkını yer gibi olduk. Ben tahmin etmiştim zaten monitörden olmadığını. Eski teknolojinin yeni teknolojiye yetişememesinden kaynaklıydı çizgi sorunu.
Hadi gözün aydın diyelim bundan sonra. Güle güle kullanın. Arada anarsın beni. 😉
Arada mı? Monitör diyince akla, hemen onun adı gelir. LUCIA LUCIA LUCIA!

Çizgi çıkmadı hocam. Galiba RX570 ile 48-165FPS aralığının altına düşünce çizgi çıkıyordu. Bir de eski teknoloji belki ondandır. Dünya varmış. 2K Ultrada Forza'da 200FPS aldım gözlerim bayram etti.

Monitörü 3 ay kadar oldu alalı dediğin yırtılma problemini hiç yaşamadım. Yalnız monitör renkleri biraz sarıya kaçıyor gibi geliyor yanında 24GN650-B monitör kullanıyorum ne yaptıysam yaklaştıramadım renkleri. Bir de monitörün en büyük eksilerinden biri joystik olmaması ayar yapmak Çin işkencesi gibi ilk aldığımda kahrolmuştum. Önerebileceğiniz bir renk ayarı varsa sevinirim belki hoşuma gider.

Yeni konular

Geri
Yukarı