AOC 27G2SP 27" vs 27GN65R-B 27"

Bütçe
6000

contezuma

Hectopat
Bu iki monitör arasında çok kararsız kaldım. Bir tarafta AOC'un panel kalitesi varken diğer yandan LG'nin paneli ve HDR10 dedikleri özellik var. Yani CS2 oynamayı seviyorum, sanki AOC daha iyi olumuş gibi geliyor ama bilmediklerim varsa bana yardımcı olur musunuz? Kullananların yorumları bile olur.

AOC
LG

Hocam genelde 1080p de 27 inç monitör önerilmiyor isterseniz biraz daha araştırma yapın bende 27 almayı düşünüyordum forumdaki arkadaşlar pikselleri sayarsin dediler 24 inç aldım. 27 için 2K oneriliyor

Hocam genelde 1080p de 27 inç monitör önerilmiyor isterseniz biraz daha araştırma yapın bende 27 almayı düşünüyordum forumdaki arkadaşlar pikselleri sayarsin dediler 24 inç aldım. 27 için 2K oneriliyor.

Monitöre baktigin mesafe çok önemli. Netlik azalır ama piksel sayma herkeste olan bir şey değil.

Bu iki monitör arasında çok kararsız kaldım. Bir tarafta AOC'un panel kalitesi varken diğer yandan LG'nin paneli ve HDR10 dedikleri özellik var. Yani CS2 oynamayı seviyorum, sanki AOC daha iyi olumuş gibi geliyor ama bilmediklerim varsa bana yardımcı olur musunuz? Kullananların yorumları bile olur.

AOC
LG
2K 27 inç monitör kullanıyorum pikselleri görebiliyorum 1080p de daha berbat olur.

27'lik monitörü 1080p almak pişmanlıktır.
24" almanız tavsiyemdir 1080p alacaksanız
Hiç farketmez bazı modellerde.

Benim kullandığım R27-30 modelini tavsiye ederim. Lenovo'nun bir monitörü.

Yeni konular

Geri
Yukarı