Çözüldü App Store İzinsiz para çekildi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

emrecelebi

Decapat
Daha fazla  
Bundan 1 hafta önce RAM'ini uygulamasından 1 hafta ücretsiz denemesini aldım. Ama 1 hafta sonra yani dün kartıma 270 lira yatırdım 5 dk sonra hemen 250 liralık çekim yapmış. App Store üzerinden ve para iadesi için talep gönderdim, onun haricinde yapabileceğim başka bir şey var mı?

Ben de 4 ay önce Apple Music ücretsiz deneme üyeliği almıştım. 2-3 hafta önce bitmiş ve bana hiç hatırlatma yapmadan para çekti direkt. Google Play para çekmeden 1 hafta önce hatırlatıyordu, Apple öyle bir şey yapmadı. İade de edemedim çünkü Apple hesabıma saçma sapan bir hata yüzünden sokmuyordu, hatanın çözümü içinse bir Apple cihaz istiyordu. Ne aboneliği iptal edebildim ne iade alabildim. Kartı iptal ettim.

İade talebine “bu ürünü almak istememiştim” olarak seçtim inşallah olur onun haricinde sikayetvar.com yazsam acaba daha mı iyi olur diye düşünüyorum.
Ortada usulsüzlük yok. Yazın ama bir sonuç çıkmaz. Dediğimi yapın ve şu andan itibaren öbür ayı kurtarın.

Geri
Yukarı