Apple 15 Ön Satışları Başladı

An itibari ile iPhone 15 satışları başlamıştır.
Ön siparişi verin 4-6 gün içerisinde teslim edilecektir.
Şu an kredi kartı zorunluluğu olduğundan 15 Pro Max siparişi veremiyorum.
Sanal kartada 77.000 birden atamayacağımız için yarın kredi kartı bulmam gerekecek.

Babamın telefonu bozulmuştu sene başı. İdareteb benim eski telefonumu kullanıyordu. Ona bu fiyatlardan sonra 15 Pro Max alabilir miyiz bilemem. Bende 13 Pro Max annemde 14 Pro Max var. Alsak aslında fena üçleme olur. Ama bence 77 bin aşırı pahalı bir telefon için. S24 ultrayı görmeden almamak gerek gibi.

En iyisini yapmışsınız. 80k bir telofona verilmez.

13 Pro Max'imi satıp 15 Pro Max alsam bile 80-30 50 bin lira ediyor hocam ya. 1-2 özellik için bu parayı vermek yerine babalar gibi PC toplanır.

Sipariş tarihleri tahmini oluyor, verirken ki süre 5-6 gün gözüküyordu sonradan 5-6 hafta diye düzeltilme yapıldı. Keşke etmeseydiniz, dağıtım sipariş sırasına göre olacaktı.

Evet haklıymışsınız. Fakat apple basit bir kodla ilk sipariş verenlerin süresini nasıl doğru tahmin edemedi. Telefonla aldığım bilgilere göre 00:20 e kadar yapılan siparişler stoktan gönderilecekmiş. Ama malesef stoktan gönderilecek siparişlerin teslimat süresini yanlış hesaplayıp yazmışlar. 00:14 de sipariş vermiştim. Kartımdan çekilen paranın iadesi de 1 hafta sürebilirmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı