Apple iPhone X ekran değişimi

Merhaba iPhone x alacağım ama cihazın ekran yan sanayi true ton ve face id çalışmıyor alacağım kişi ekrandan önce çalışıyor dedi acaba sadece ekran değiştirsem aktif olur mu

Merhaba iPhone X alacağım ama cihazın ekran yan sanayi true ton ve Face ID çalışmıyor alacağım kişi ekrandan önce çalışıyor dedi acaba sadece ekran değiştirsem aktif olur mu?

Hayir hiçbiri olmaz. Face ID ayrı zaten onun tamiri ayrı yapılıyor ben önceki cihazimda yaptirmistim yaptirdiğim yerden mi kaynakli bilmiyorum pek de stabil olmamisti, true toneyi daha yapamazsiniz çünkü önceki ekrandan ekran değişimi yapilinca aktarilmasi gerekiyordu. İş işten geçmiş.

Bu mesajda çoğu kullanıcı yanlış bilgi vermiş, orijinal ekran için bazı servisler sıfır telefon satın alarak parçalara ayırıyor ve bu sayede orijinal ekran elde etmiş oluyorlar, iPhone X gibi eski bir telefonun orijinal ekranını bulmak zor ama imkansız değil.

Bazı ekranlar ise orijinal panel ve değiştirilmiş dış cam ile gelir, her iki sonuç bize orijinal ekranı sunuyor, burada önemli olan telefoncunun ya da diğer adı ile teknik servisin güvenilir olması.

iPhone x kullanıcılarına üzücü bir haber
Şu anda apple güncel iphone x orjinal ekran değişim fiyatı 8.999 TL :):)

Ekranı kırılan iphone x telefonlar için kaliteli oled ekran veya çıkma orjinal ekran kullanmalarını tavsiye ederim

İyi günler iPhone X telefonumun ekranı kırıldı değiştireceğim ama çok fiyat aralıklı ekran var biri orijinal servis ekranı 2000 TL diyor biri orijinal servis ekranı 5000 TL diyor fiyat aralıklarını aklım almıyor veya başka kaliteli ekran önerecek var mı? 1800 TL falan bütçe.

Orijinal ekranı sadece Apple servisi takar. Zorludan randevu alıp orijinal ekran taktırmanı tavsiye ederim.

iPhone x kullanıcılarına üzücü bir haber
Şu anda apple güncel iphone x orjinal ekran değişim fiyatı 8.999 TL :):)

Ekranı kırılan iphone x telefonlar için kaliteli oled ekran veya çıkma orjinal ekran kullanmalarını tavsiye ederim
Düzenleme: 2024 Gelmeden iphone ekran değişimi ihtiyacınız varsa mutlaka yaptırın. Apple ve Diğer servislerde Fiyatlar bariz bir şekilde yükselecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı