Apple öğrenci kampanyasından nasıl faydalanılabilir?

evrN

Hectopat
Merhaba, yakın zaman içerisinde MacBook Pro 16 GB RAM 256 GB SSD versiyonunu almayı düşünüyorum fakat öğrenci kampanyası diye bir şey çıkmış ve ben pek de anlamadım. Öğrenci kampanyasından ufak bahsetecek olursak ücretsiz AirPods 2. nesil veriyorlar ve aldığınız ürünün fiyatınada indirim yapıyorlar. Ben şu an üniversiteye gitmiyorum yani yaşım yetmiyor bu kampanyadan faydalanarak ürün alabilir miyim?
Bu arada almayı denediğimde hiç kimlik bilgisi, hangi üniversiteye gittiğimi sormadan direkt ödeme ekranına attı daha önce bu kampanyadan yararlanan birisi bana yapıp yapamayacağımı söylebilir mi? Üniversiteye gittiğimi kanıtlamak için kimlik bilgisi vb istiyor mu?

Aktif olarak açıktan üniversite öğrencisiyim. Geçtiğimiz günlerde M2 Air siparişi verdim. Herhangi bir belge vs. istemedi. Sipariş işleniyor olarak gözüküyor ama gelişme olursa haber veririm.

Aktif olarak açıktan üniversite öğrencisiyim. Geçtiğimiz günlerde M2 Air siparişi verdim. Herhangi bir belge vs. istemedi. Sipariş işleniyor olarak gözüküyor ama gelişme olursa haber veririm.

Çok teşekkür ederim bilgi için bende şu anki bilgisayarımı satıp üstüne biriktirerek almayı düşünüyorum fakat daha ortaokula gittiğim için bu kampanya olur mu olmaz mı bilmiyorum. Sonuç alınca paylaşır iseniz çok memnun olurum.

Hocam selam elinize geçti mi acaba cihaz veya kargoya verildi mi?

Hocam selam yaklaşık 1 ay geçti elinize geldi mi ürün?

Son düzenleme:
Üniversite öğrencisi değilsen kampanyadan yararlanamıyorsun ama abinin/ablanın ya da yakınının belgesi ile indirimden yararlanabiliyorsun. Apple ile iletişime geçersen sana yardımcı olacaklardır.
Arkadaşın dediği yolu da izleyebilirsin. Ben öğrenci belgesi gönderilmediği takdirde siparişin iptal olduğunu biliyorum ama sanırım Apple Türkiye bu konuda esnek davranıyor.

Geri
Yukarı