Arabadaki CD-ROM, DVD okur mu?

• Konuyu başlatan Lyon
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 25B

Lyon

Kilopat
Daha fazla  
Citroen Nemo 2008 ile yarın yolculuğa çıkacağız, bu yüzden DVD hazırlıyorum. Fakat arabada CD-ROM var. (Yanlış hatırlamıyorsam) benim elimde ise sadece DVD'ler mevcut Nero ile şarkı yazmayı düşünüyorum. CD-ROM DVD'yi okur mu?

DVD-R'ye Windows Media Player ile şarkı yazıp denedim fakat okumadı. Yanlış yazmış da olabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
CD-ROM, DVD'yi okumaz. Okuyabilmesi için DVD-RW gerekir.

DVD-R ile yazdığınızı DVD-R ile de okuyamazsınız. Çünkü DVD-R sadece yazma yapar. Okuyabilmesi için DVD-RW gerekir.

CD-ROM, DVD'yi okumaz. Okuyabilmesi için DVD-RW gerekir.

DVD-R ile yazdığınızı DVD-R ile de okuyamazsınız. Çünkü DVD-R sadece yazma yapar. Okuyabilmesi için DVD-RW gerekir.

Peki şuan elimdeki yazılmış CD-R'ye tekrar yazma gibi bir şansım var mı? Ya da elimdeki DVD-R yi CD-R ye çevirmek gibi bir şey mümkün mü? :D İmkansız şeyler istiyorum gibi ama sabah yola çıkacağım CD alma gibi bir şansım yok :( yumurta kapıya dayandı.

Citroen Nemo 2008 ile yarın yolculuğa çıkacağız, bu yüzden DVD hazırlıyorum. Fakat arabada CD-ROM var. (Yanlış hatırlamıyorsam) benim elimde ise sadece DVD'ler mevcut Nero ile şarkı yazmayı düşünüyorum. CD-ROM DVD'yi okur mu?

DVD-R'ye Windows Media Player ile şarkı yazıp denedim fakat okumadı. Yanlış yazmış da olabilirim.
DVD maalesef okumaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı