Aracın sivil polis olduğunu nasıl anlaşılır?

cucubaba

Hectopat
Bugün arabayı yıkamaya götürürken yanımdaki Mercedes A200e makas attım onunla birlikte birkaç arabaya daha attım, sonrasında sağa dönerken yavaşlayınca A200'lü eleman camdan yazı yazma işareti yaptı ilk el hareketi çekiyor falan sandım ışıkta durunca karşıdan geçerken bir daha yaptı sizce sivil olma ihtimali var mı yoksa korkutmak amaçlı yapmış olabilir mi? Ayrıca kağıt gelirse kanıt olmadığı için ceza düşer mi? Daha önce buna benzer olay yaşayanlarınız varsa da anlatırsa sevinirim :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Sivil polis olabilir. Muhtemelen sana ceza yazacağını bir daha yaparsan sonuçlarının kötü olacağını söylemiştir. Rol de çekiyor olabilir ama kağıt gelebilir bence.

Son düzenleme:
Bugün arabayı yıkamaya götürürken yanımdaki Mercedes A200e makas attım onunla birlikte birkaç arabaya daha attım, sonrasında sağa dönerken yavaşlayınca A200'lü eleman camdan yazı yazma işareti yaptı ilk el hareketi çekiyor falan sandım ışıkta durunca karşıdan geçerken bir daha yaptı sizce sivil olma ihtimali var mı yoksa korkutmak amaçlı yapmış olabilir mi? Ayrıca kağıt gelirse kanıt olmadığı için ceza düşer mi? Daha önce buna benzer olay yaşayanlarınız varsa da anlatırsa sevinirim :D
neden makas atıyorsunuz? trafik sizin stres atabileceğiniz, bir yer değil siz kendinizi düşünmüyorsunuz belli, birine çarpsanız bedelini nasıl ödeyeceksiniz? Bana sakın iyi şöforüm falan demeyin, paul walker bile kazadan gitti bu olayın iyi şoför olmak ile alakası yok .

Sivil olabilir. Muhtemelen sana ceza yazacağını bir daha yaparsan sonuçlarının kötü olacağını söylemiştir. Rol de çekiyor olabilir ama kağıt gelebilir bence.

Kanka sivil olsa da niye yazma işareti yapsın ki hadi 1 kere yaptın ışıkta önümden geçerken kafamı camdan dışarı çıkarttığımda neden tekrar yapsın.

.....

neden makas atıyorsunuz? trafik sizin stres atabileceğiniz, bir yer değil siz kendinizi düşünmüyorsunuz belli, birine çarpsanız bedelini nasıl ödeyeceksiniz? Bana sakın iyi şöforüm falan demeyin, paul walker bile kazadan gitti bu olayın iyi şoför olmak ile alakası yok .
Stres atmak gibi bir amacım yok kendime usta da demiyorum yaptığıma makas bile denmeyebilir hızlı şekilde sol sinyal atıp A200'ün önüne geçip sağ sinyal yaktım soru sordum cevap istiyorum nasihat vs. değil.

Konuyu kapatabilirsiniz ceza şimdi geldi :D

Son düzenleme:
Sivil mercedes aracı olmaz. Ticari tipli araç kullanıyorlar. Camları filmli olur. Anteni olur. Yakaladıkları suçluları kafes gibi yere koymak için ticari araçların arkasında yer oluyor.

Geri
Yukarı