Aracın sivil polis olduğunu nasıl anlaşılır?

.....

Stres atmak gibi bir amacım yok kendime usta da demiyorum yaptığıma makas bile denmeyebilir hızlı şekilde sol sinyal atıp A200'ün önüne geçip sağ sinyal yaktım soru sordum cevap istiyorum nasihat vs. değil.

Konuyu kapatabilirsiniz ceza şimdi geldi :D
Geçmiş olsun dostum neyse en azından o kadar fazla geçirmemişler :D

Bugün arabayı yıkamaya götürürken yanımdaki Mercedes A200e makas attım onunla birlikte birkaç arabaya daha attım, sonrasında sağa dönerken yavaşlayınca A200'lü eleman camdan yazı yazma işareti yaptı ilk el hareketi çekiyor falan sandım ışıkta durunca karşıdan geçerken bir daha yaptı sizce sivil olma ihtimali var mı yoksa korkutmak amaçlı yapmış olabilir mi? Ayrıca kağıt gelirse kanıt olmadığı için ceza düşer mi? Daha önce buna benzer olay yaşayanlarınız varsa da anlatırsa sevinirim :D
Sivil polis ford connectten başka araca binmez. Seni korkutmak için yapmış.

Sivil mercedes aracı olmaz. Ticari tipli araç kullanıyorlar. Camları filmli olur. Anteni olur. Yakaladıkları suçluları kafes gibi yere koymak için ticari araçların arkasında yer oluyor.
Dostum onu bizde biliyoruz ancak senin dediğin araçlar radar aracı sabit radar ve gezer radar var bu eleman direkt sivil çünkü cezayı yediğim yerde tam makas attığım yer yazıyor

Sivil polis ford connectten başka araca binmez. Seni korkutmak için yapmış.
Ne alaka kanka öyle bi kural mı var? Ayrıca ceza geldi :D

Geri
Yukarı