Aracınızı değerinde aldığını söyleyen firmalar nasıl?

dyingme

Hectopat
Daha fazla  
2010 model aracımı yazın satmayı düşünüyorum, ilana koyup uğraşmak istemiyorum dolandırıcılardan dolayı, aracı değerinde aldığını söyleyen otoplus gibi firmalar nasıldır, gerçekten değerine yakın alıyor mu yoksa onlarda mı ucuzcu, deneyimi olan var mı?

Muhtemelen doğrudan gerçek kişiye satacağınız bedelin altında bir tutar ile satın alacaklardır. Ancak araba almak ve satmak çok rezil bir iş, hayatta muhattap olmayacağınız pislik insanlar ile boğuşmaktansa az olsun temiz olsun paranızı cebinize koyun bence mantıklı.

Muhtemelen doğrudan gerçek kişiye satacağınız bedelin altında bir tutar ile satın alacaklardır. Ancak araba almak ve satmak çok rezil bir iş, hayatta muhatap olmayacağınız pislik insanlar ile boğuşmaktansa az olsun temiz olsun paranızı cebinize koyun bence mantıklı.

Haklısın hocam ben de öyle düşünüyorum, fiyatı çok kırmazlarsa en mantıklısı bu firmalara satmak.

Hocam açıkcası ha bu firmalara ha gidip bir araba galerisine satmışsınız. Elbette ki ticaret gereği düşükten alıp yüksekten satıyorlar. Kendiniz satsanız büyük ihtimalle %10-15 fazla alırsınız satacağınızdan.

Geri
Yukarı