ARC750 satıp RX6600 almak mantıklı mı?

balkann

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Elimde Arc 750 ekran kartı var 6K fiyattan alıcı buldum. RX6600 ekran kartları 2. elde 4K. Sizce elimdekini satıp RX6600 almam mantıklı mı?

6 bine A750 satıp 4 bine RX 6600 almak çok da mantıksız değil aslında. 2000 TL cebine kalır, performans da oyundan oyuna göre değişse de genel olarak benzer seviyede.

Hatta 6 bine satıyorsan aynı paraya daha üst kartlara da geçebilirsin, sana kalmış. Bana çok mantıksız gelmedi ama.

6700 2K için temel seviye bir kart değil miydi?
2K'da da kötü performans sergilemez, bazı oyunlarda ayar kısarsınız. Kullabilabilir yani ama 1080p için daha ideal diyebilirim.

6 bine A750 satıp 4 bine RX 6600 almak çok da mantıksız değil aslında. 2000 TL cebine kalır, performans da oyundan oyuna göre değişse de genel olarak benzer seviyede.

Hatta 6 bine satıyorsan aynı paraya daha üst kartlara da geçebilirsin, sana kalmış. Bana çok mantıksız gelmedi ama.
Daha üst kart bulamadım hocam. Elimde kalacak 2K para için istiyorum. Para değerlendirebilen biriyim ve o para ile yatırım yapıp seneye 2K için ortalama bir karta geçmek istiyorum.

Açıkçası kararsız kaldım 0 satın aldığım 6 ay kullanılmış kartı satıp 2. el bir karta geçmek çok cazip gelmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı