Elektronik Arctic Liquid Freezer II ARGB 360 sıvı soğutma 5.354 TL

• Konuyu başlatan Kzyn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 38
  • Görüntüleme 2B

Kzyn

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire nitro vapor-x 7900xtx ryzen 7 7800x3d msi pro b650-p wi-fi deepcool px1000G g.skill z5 6000mhz CL32 msi mpg gungnir 300r airflow arctic liquid freezer II 360mm
Asla değecek bir para değil. Aynı performansı hatta daha iyi performansı Noctua ile çok daha ucuza alabiliyorken buna bu parayı vermek mantıklı değil. Tabi RGB ve sıvı soğutma takıntınız varsa ona bir şey diyemem.

@troken Neyi beğenmedin? Noctua'nın sıvı soğutucuların %95'inden daha iyi hava soğutucu yapıyor olmasını mı? :D

Son düzenleme:
Gecen aylarda 2500 liraya mı ne paylasıyordum pahalı buluyordu cok bilmis arkadaslar. Haydi alın şimdi madem o zaman pahalıydı :D

Asla değecek bir para değil. Aynı performansı hatta daha iyi performansı Noctua ile çok daha ucuza alabiliyorken buna bu parayı vermek mantıklı değil. Tabi RGB ve sıvı soğutma takıntınız varsa ona bir şey diyemem.

@troken Neyi beğenmedin? Noctua'nın sıvı soğutucuların %95'inden daha iyi hava soğutucu yapıyor olmasını mı? :D
Hocam siz de haklısınız ama arctic liq II başka bir kalitede. Tabii daha ucuz olması noctua'nın önemli bir faktör ama kişiden kişiye değişecek sübjektif bir mevzu.

Al o zaman dostum Noctua'nın da yarı fiyatına daha iyi bi soğutucu önereyim sana;

Al o zaman dostum Noctua'nın da yarı fiyatına daha iyi bi soğutucu önereyim sana;

F/P olarak güzel cihaz ama Noctua 6 yıl garanti sunuyor. Ayrıca ses konusunda da Noctua'ya yaklaşamıyor herhangi bir Thermalright ürünü ama elimde zaten hali hazırda Noctua kullanmıyor olsaydım ve 1500 lira gibi bir bütçem olsaydı alacağım tek cihaz bu olurdu. Ya da belki Thermalright Peerless Assassin 120 SE TL-C12C 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili - Gaming.Gen.TR

Vallahi ben öyle gördüm isteyen alsın isteyen almaz hocam ihtiyacı olan olabilir ya da almak isteyen olur diye açmıştım herkesin kendi düşüncesi.

F/P olarak güzel cihaz ama Noctua 6 yıl garanti sunuyor. Ayrıca ses konusunda da Noctua'ya yaklaşamıyor herhangi bir Thermalright ürünü ama elimde zaten hali hazırda Noctua kullanmıyor olsaydım ve 1500 lira gibi bir bütçem olsaydı alacağım tek cihaz bu olurdu. Ya da belki Thermalright Peerless Assassin 120 SE TL-C12C 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili - Gaming.Gen.TR

Ben de PA'ya çok yakındım ama bu PS'yi aldım bir tık üstüymüş sanırım, ayrıca henüz denemedim, kardeşime 10700K için aldım, incelemelere baktım yorumlara baktım biraz. Yeterli gelir heralde.

Yaklaşmış gibi sanki.

Dosya Ekleri

• AirCooler100Speed.png
    AirCooler100Speed.png
    690,4 KB · Görüntüleme: 111
  • NoiseNormalisedAircooler.png
    NoiseNormalisedAircooler.png
    778,3 KB · Görüntüleme: 107

Yeni konular

Geri
Yukarı