Çözüldü Arctis 7+P açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

lelyum99

Decapat
Kulaklık aktif olarak kullandığım bir anda kendi kendine kapandı ve açılmıyor, reset attım ama bir değişme olmadı.
Başına gelen ya da çözüm bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok mutlu olurum.

Çözüm
Kulaklık aktif olarak kullandığım bir anda kendi kendine kapandı ve açılmıyor, reset attım ama bir değişme olmadı.

Arctis 7+ kullanıyorum aynı sorun bende de dün akşam oldu. Bir anda kapandı ve ne şarja yanıt veriyor ne de açılıyor. PC algılıyor ama kendisinde ışık vs. hiçbir belirti yok. Garantiye göndereceğim galiba. Siz ne yaptınız ?

Çözümü biraz önce Steelseries forumunda buldum. Sorunu belki daha sonra yaşayanlar olur diye anlatayım. Sol kulaklık padini çıkarın. Sağ üst tarafta küçük bir reset tuşu deliği var. Oraya iğne gibi bir şeyin yardımıyla 1-2 sn basın. Tüm ışıklar geri gelecektir.

Arctis 7+ kullanıyorum aynı sorun bende de dün akşam oldu. Bir anda kapandı ve ne şarja yanıt veriyor ne de açılıyor. PC algılıyor ama kendisinde ışık vs. hiçbir belirti yok. Garantiye göndereceğim galiba. Siz ne yaptınız ?

Çözümü biraz önce Steelseries forumunda buldum. Sorunu belki daha sonra yaşayanlar olur diye anlatayım. Sol kulaklık padini çıkarın. Sağ üst tarafta küçük bir reset tuşu deliği var. Oraya iğne gibi bir şeyin yardımıyla 1-2 sn basın. Tüm ışıklar geri gelecektir.

Son düzenleme:
Çözüm
Arctis 7+ kullanıyorum aynı sorun bende de dün akşam oldu. Bir anda kapandı ve ne şarja yanıt veriyor ne de açılıyor. PC algılıyor ama kendisinde ışık vs. hiçbir belirti yok. Garantiye göndereceğim galiba. Siz ne yaptınız?

Çözümü biraz önce SteelSeries forumunda buldum. Sorunu belki daha sonra yaşayanlar olur diye anlatayım. Sol kulaklık padini çıkarın. Sağ üst tarafta küçük bir reset tuşu deliği var. Oraya iğne gibi bir şeyin yardımıyla 1-2 sn basın. Tüm ışıklar geri gelecektir.

1.5 saat uğraş sonunda buldum ya. Ellerine kollarına sağlık. Garanti için hazırlanıyordum. Eline sağlık.

Geri
Yukarı