Argan yağı saçı yumuşatır mı?

asfaloth5

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar saçlarım sert. Her yerde argan yağı görüyorum. Gerçekten işe yarıyor mu? Bilgisi olan link bırakabilir mi? Sahteleri de varmış çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gratis, Rossmann, Amazon gibi yerlerden OGX'in argan yağlarına bakabilirsin. Pamuk gibi yumuşacık olsun istiyorsan Head&Shoulders'ın duş esnasında kullanılan kremleri var, sürüp 2 dakika bekletip duruluyorsun ve gerçekten baya etkili. Pembe desenli olanı vardı bende.

İlk önce minimum doz ile ayçiçek yağı kullan. Evet, evlerde yemek yapmak için kullandığımız o yağdan. Daha sonra argan yağını denersin. Saçların eğer sertse ne kadar yağ kullanırsan kullan tekrar eski haline dönecektir.

Gratis, Rossmann, Amazon gibi yerlerden OGX'in argan yağlarına bakabilirsin. Pamuk gibi yumuşacık olsun istiyorsan Head&Shoulders'ın duş esnasında kullanılan kremleri var, sürüp 2 dakika bekletip duruluyorsun ve gerçekten baya etkili. Pembe desenli olanı vardı bende.
hocam bu iyi midir?

hocam bir de zeytinyağlı saç sabunu arıyorum da,öneriniz var mıdır?
Gratis, Rossmann, Amazon gibi yerlerden OGX'in argan yağlarına bakabilirsin. Pamuk gibi yumuşacık olsun istiyorsan Head&Shoulders'ın duş esnasında kullanılan kremleri var, sürüp 2 dakika bekletip duruluyorsun ve gerçekten baya etkili. Pembe desenli olanı vardı bende

Hangi yağı? Üstte attığınız OGX yağ ise ben duştan çıktıktan sonra saç uzunluğuna uygun olacak şekilde avucuna bir miktar koyup iki elinde çok az yayıp saçlarıma yayıyorum. Yani kısa bir saçın varsa ortalama bir tatlı kaşığı gibi bir miktar düşünebilirsin. Çok fazla kullanırsan çok yağlanır, az kullanırsan çok bir faydasını göremezsin. Onu 2-3 kere kullanıp ölçüsünü bulman lazım.

Hangi yağı? Üstte attığınız OGX yağ ise ben duştan çıktıktan sonra saç uzunluğuna uygun olacak şekilde avucuna bir miktar koyup iki elinde çok az yayıp saçlarıma yayıyorum. Yani kısa bir saçın varsa ortalama bir tatlı kaşığı gibi bir miktar düşünebilirsin. Çok fazla kullanırsan çok yağlanır, az kullanırsan çok bir faydasını göremezsin. Onu 2-3 kere kullanıp ölçüsünü bulman lazım.
hocam peki diplerine mi uçlarına mı yoksa tamamına mı?

Genel olarak tamamına diyebiliriz, yumuşatmak için çoğunlukla uçlarına uygulayabilirsiniz. Yine bakım amaçlı diplerine de kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı