Arjantin VPN ile Tidal alırken aylık $570 diyor

@Axl Ros3 Hifi cihazlar var Stremer var Deezer kullanmak durumunda kalıyorum. Çok kötü bir durum. Qobuz abonelik nasıl aldınız peki?. Bu forumda direk birbirimize mesaj atamıyor muyuz? oradan sorsam ?

@Axl Ros3 Hifi cihazlar var Stremer var Deezer kullanmak durumunda kalıyorum. Çok kötü bir durum. Qobuz abonelik nasıl aldınız peki?. Bu forumda direk birbirimize mesaj atamıyor muyuz? oradan sorsam ?
Özel mesaj yok sanırım. Vpn ile arjantine bağlanıp qobuz hesabı açtım. Maalesef qobuz un sitesi üzerinden abonelik satın almak mümkün değil qobuz her türlü vpn yi algılıyor. Ben de öyle olunca kullanmadığım bi gmail hesabımı google play üzerinden bölge değiştirme ayarından arjantin yaptım. Tabi bölgeyi değiştirebilmek için vpn ile arjantine bağlı olmak gerekiyor. Bölgeyi arjantine geçirince doğal olarak google play e qobuz yazıp indirebildim. İndirdikten sonra google play aracılığıyla uygulama içi satın almayla abonelik satın aldım 6 dolara biraz pahalı ama deydiğini düşünüyorum.

Qobuz da iyi tabiki sadece Tidal deki kadar içerik yok . Ben baya baya VPn ile hem arjantin üzerinden hem de Columbia üzerinden Hotmail hesabı açtım. , Chrome web browser üzerinden Tidal'e abone olmaya çalıştım. kesinlikle ne visa ne master card aboneliği kabul etmedi. Google play üzerinden Qobuz u deneyim bakalım. Tidal için çare bulursanız haberleşelim lütfen teşekkürler.

Qobuz da iyi tabiki sadece Tidal deki kadar içerik yok . Ben baya baya VPn ile hem arjantin üzerinden hem de Columbia üzerinden Hotmail hesabı açtım. , Chrome web browser üzerinden Tidal'e abone olmaya çalıştım. kesinlikle ne visa ne master card aboneliği kabul etmedi. Google play üzerinden Qobuz u deneyim bakalım. Tidal için çare bulursanız haberleşelim lütfen teşekkürler.
Tidal için de qobuz için anlattığım yöntemi deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı