Arka planda çalışan uygulama nasıl temelli kapatılır?

muhammedst_35

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar aşağıda fotoğraf bıraktığım yerde durdura basıyorum ama 2 dk sonra uygulama tekrar açılıyor. Bunu kökten nasıl kapatabilirim acaba? (Çalışan hizmetler kısmından da kapattım ama durum yine aynı).

Screenshot_20231113_161224_One UI Home.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
5 dakika bekleyince düşüyor.

Uykudan çıkardım derin uykuya soktum mahlukatı.

ADB ile devre dışı bırakabilir veya silebilirsin. Sistem uygulaması mı?

Hayır hocam benim akıllı saatin uygulaması. Bir de dediğiniz uygulamanın linki atabilir misiniz?

Tamam derin uyku moduna alınca uygulama arkada çalışmayı durdurdu. Cevap yazan hocalarıma teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yine de buraya atayım. Bu uygulama ile silinmeyen veya arka planda gereksiz çalışan servisleri devre dışı bırakabilir veya silebilirsin.

Ben yine de buraya atayım. Bu uygulama ile silinmeyen veya arka planda gereksiz çalışan servisleri devre dışı bırakabilir veya silebilirsin.

Teşekkür ederim hocam.

Cihaz bakımı pil arka plan kullanım sınırları uyku modundaki uygulamalar.

Eki Görüntüle 2013115

Çözüm olarak işaretledim hocam sağ olun.

Hocam uygulama yine çalışmaya başladı.😕

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231113_170955_One UI Home.jpg
    Screenshot_20231113_170955_One UI Home.jpg
    42,6 KB · Görüntüleme: 27
Hocam son bir sorum olacak telefonu PC'ye şarj kablosu ile bağlarsak bir problem olur mu?

Ve uygulama içinde uygulamayı arka alanda durdurma ayarı da var değil mi?
Sorun olmaz ama USB hata ayıklamasını açman lazım. Geliştirici seçeneklerinden açabilirsin. Uygulama içinde disable uninstall seçenekleri var.

Arkadaşın attığı yöntem eğer uygulama sistem uygulamasıysa cihazdan tamamen silmiyor zaten. Ama erişilemez bir hâle getiriyor. Arkadaşın attığı yöntem de güvenilir, yapabilirsiniz.

Ben play Store'da indirdiğim uygulamayı arka alanda devre dışı bırakacağım hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı