Arkadaşım hesabıma hile yapmış

yareebn

Centipat
Yer
Kuşadası
Daha fazla  
Aylar sonra GTA 5 Online hesabıma girdiğimde bir baktım hem levelim hem param yükselmiş, fakat çoğu görev duruyor. Büyük ihtimalle arkadaşım yaptı fakat ben istemiyorum. Bu durumda ban yemek de istemiyorum, ticket atıp kendimi bir şekilde açıklayabilir miyim? Arkadaşım başka şehirden, başka bir bilgisayardan giriş yaptı. Hesabımın eskiden olan seviyesini ve parasını eski SS'lerden bulabilirim sanırım. Bu durumda ne yaparlar? Hesabı direkt sıfırlarlar mı yoksa eski haline geri mi döndürürler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesaba başka biri girdi diyerek bir ticket atabilirsin, belki IP adresinden fark edilip işlemler geri alınabilir. Ama ban yemeyecek olsanız bile kendinizi ele verip banlanma ihtimaliniz var.

Aylar sonra GTA 5 Online hesabıma girdiğimde bir baktım hem levelim hem param yükselmiş, fakat çoğu görev duruyor. Büyük ihtimalle arkadaşım yaptı fakat ben istemiyorum. Bu durumda ban yemek de istemiyorum, ticket atıp kendimi bir şekilde açıklayabilir miyim? Arkadaşım başka şehirden, başka bir bilgisayardan giriş yaptı. Hesabımın eskiden olan seviyesini ve parasını eski SS'lerden bulabilirim sanırım. Bu durumda ne yaparlar? Hesabı direkt sıfırlarlar mı yoksa eski haline geri mi döndürürler?
En fazla paranı harcayabilirsin levela yapabilcek birşeyde yok ancak zaten Rocstar games veya oynadığın hangi sunucuysa level ve para hilesine çok bişey yapmıyorlar

Ticket atarsanız düz mantık düşünürlerse eğer kendinizi ihbar etmiş gibi olursunuz eğer üstünden uzun zaman geçtiyse benim 1 yıl gibi bir süre geçmişti bence hiç ellemeyin.

Hiç ellemeyin.

Valla bunu açıklamak zor senin dürüstlükle yazdığın duygusal mesaja çalışan önündeki listeden sorun ve çözümü olarak direk banlayadabilir :)

Hiçbir şey olmaz eğer hilesiz oynamak istiyorsan yeni karakter oluştur oradan takıl. Artı olarak bu oyunda ban yemek çok zor ya sağlam griefer olman lazım bir serverdan 10 15 report yemen lazım ya da outdated hile kullanman lazım ki ondada direk ban yiyorsun.

Ban yeme olasılığınız düşük, sonuçta GTA Online'da herkes hile kullanıyor. Ben olsam çok takmazdım kafaya, beleşe kasmışlar sizi işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı