Arkadaşlar sizce haklı mıyım?

ahlatt.r

Centipat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1060 3 GB
R5 5600
8X2 3200 MHZ
A320M-F
FSP PSU
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, iyi günler öncelikle. Anadolu mesleki ve teknik lisesi'nde okuyorum. Stajım 30 gün süreli olup, 10. sınıfın yazında 15 gün ve 11. sınıfın yazında da 15 gün şeklinde ayrılmış durumda. Stajım bu hafta sonu cuma günü sona eriyordu. Bundan önceki hafta cuma günü stajdan çıktığımda, otobüsten indiğimde ayağımın acıdığını fark ettim. Eve gittiğimde ise ayağımda sarı, enfeksiyonlu bir şekilde su toplamış bir yara olduğunu gördüm ve ayağımın üstüne basamıyordum. Saat 20-21 arasındaydı ve oranın patronunu rahatsız etmemek için haber vermedim. Bunun yerine ertesi sabah saat 10 civarında düzgün bir üslupla patrona bir mesaj attım ve gelemeyeceğimi bildirdim. Bugün sabah erken saatte staj yerindeydim ve bütün işlerimi tamamladım. Usta, neden cumartesi gelmediğimi sorduğunda, patrona cumartesi sabahı attığım mesajı aktardım, sanki haksızmışım gibi biraz tersledi. Patron ise cumartesi günü saat 3'te gelip stajımı imzalayabileceğimi ve sonra gidebileceğimi söyledi. Aslında cumartesi günleri çalışmam gerekmese de, yine de çalışıyorum. Hafta sonu normalde tatil olması gerekir. Unutmuşum bu hafta da çalışmam gerekir normalde ama beni gönderdi. (bölümüm motorlu araçlar teknolojisi).

Son düzenleyen: Moderatör:
Akşam vakti mesaj atsanız da sorun olmazdı fakat sabah haber vermişsiniz zaten. Sağlık sonuçta bu öylesine bir bahane değil. Onlar çıkarmak için yer aramış. Kafaya takmayın, düşündüğünüz kadar önemli değil.

Akşam vakti mesaj atsanız da sorun olmazdı fakat sabah haber vermişsiniz zaten. Sağlık sonuçta bu öylesine bir bahane değil. Onlar çıkarmak için yer aramış. Kafaya takmayın, düşündüğünüz kadar önemli değil.
Sağ olun moral verdiğiniz için eklemeyi unutmuşum, daha erken yazabilirdin dedi patron.

Yeni konular

Geri
Yukarı