Çözüldü Arnica süpürge nerede tamir ettirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Burakkslk

Centipat
Yer
Konya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600
RX 6700 XT
16 RAM
Asus TUF AMD B550
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi sosyaller.
Arnica Hydra rain süpürgemiz var ve su atan kısmındaki tetik mandalı bozulmuş.
Bunun tamiri için Konya'da yetkili servise götürdüğümüzde yapıldı denildi ve bu 2 kere oldu.
Daha sonra çalışmadığı için tekrar götürdüm yukarıda söylediğim arıza oluşmuş ve yeni parça alınıp takılmalı dediler.

Giriş uzun sürdü kusura bakmayın ama asıl sorun burada başlıyor.
Google Maps yorumları 2.5 puan yetkili servisin.
Oraya götürmek istemiyorum. Bunu kendim bulup sipariş edebilie miyim veya Konya'da olan, bilen birisi varsa başka bir tamirci önerebilir mi?

Çözüm
Hocam evde değilim ama bu şekilde bozuk olan kısım. Elimizle suyu fışkırtması için bastığımız yer.
Tüm halini bulamadım internette olsa onu bile alacaktım, o yere o kadar gitmek istemiyorum ama bulamadım.
Tüm set bu değil mi ?

Bozuk olan tetik mandalı görseli var mı ? Sadece tetik mandalı değişirseniz daha ucuza mal olur gibi duruyor yada hortumla birlikte tüm set olarak daha masraflı değişim de yapabilirsiniz.

Bozuk olan tetik mandalı görseli var mı ? Sadece tetik mandalı değişirseniz daha ucuza mal olur gibi duruyor yada hortumla birlikte tüm set olarak daha masraflı değişim de yapabilirsiniz.
Hocam evde değilim ama bu şekilde bozuk olan kısım. Elimizle suyu fışkırtması için bastığımız yer.
Tüm halini bulamadım internette olsa onu bile alacaktım, o yere o kadar gitmek istemiyorum ama bulamadım.

Dosya Ekleri

• images (5).jpeg
    images (5).jpeg
    4 KB · Görüntüleme: 4
Tüm set bu değil mi ?

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı