Arsenal vs Manchester United

atogrimers

Picopat
Yer
Adana, Gürselpaşa
Daha fazla  
Arkadaşlar akşam 18.30 da oynanacak maç sizce nasıl sonuçlanır? Bence Manchester United sürpriz yapıp yenecek, kendi sahasında çok sağlam oynayacaklarını düşünüyorum, ayrıca bu maç şampiyonluk için çok önemli Arsenal stres yapacak bence, sizce ne olur?

Arkadaşlar akşam 18.30 da oynanacak maç sizce nasıl sonuçlanır? Bence Manchester United sürpriz yapıp yenecek, kendi sahasında çok sağlam oynayacaklarını düşünüyorum, ayrıca bu maç şampiyonluk için çok önemli arsenal stres yapacak bence, sizce ne olur?

Arsenal kazancak gelecekten geliyorum.

Arkadaşlar akşam 18.30 da oynanacak maç sizce nasıl sonuçlanır? Bence Manchester United sürpriz yapıp yenecek, kendi sahasında çok sağlam oynayacaklarını düşünüyorum, ayrıca bu maç şampiyonluk için çok önemli arsenal stres yapacak bence, sizce ne olur?

Arsenal 1 gol fark ile alır diye düşünüyorum.

Arkadaşlar akşam 18.30 da oynanacak maç sizce nasıl sonuçlanır? Bence Manchester United sürpriz yapıp yenecek, kendi sahasında çok sağlam oynayacaklarını düşünüyorum, ayrıca bu maç şampiyonluk için çok önemli Arsenal stres yapacak bence, sizce ne olur?
Crystal Palace’tan 4 yiyen Manchester United mı?

Karşılıklı gol 1.5 üst.

Aynı zamanda Liverpool'u eleyen United. Bu işler belli olmuyor.
2 maçın önemi farklı. Manchester United’ın tek olayı kupa kalmış zaten. Orada normalden çok daha iyi oynamaları gayet mantıklı. Arsenal’i isterse 15-0 yensin yine bir şey olmayacak bu maç. Ama Arsenal’in ölüm kalım maçı mesela.

Arsenal'ın Premier Lig'deki şampiyonluk iddiasını sürdürmesi için önemli. Liverpool havlu attı, Arsenal ise iki puan geride. Manchester City Tottenham'a kaybetmezse Premier Lig Manchester City'nin olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı