Aşırı ucuz parfum ve orijinal alınır mı?

zvack

Hectopat
Makaleler
1
2. el uygulamada gezinirken karşıma 5-20-20 TL'lik 3 parfüm çıktı. Hepsi kodlarıyla verilmiş arattım Chechfresh'den ve hepsi uyuyor yani orijinal üstelik orijinal diye de belirtiyor, kullanılmamış, etiketli ve iade de kabul ediyor. Sattığı 3-5 ürünün hepsinde de sorun yaşanmamış 5 yıldız vermişler. Bu nasıl olabilir alınır mı? Bu 3 tane parfümün toplam fiyatı 6K'den az değildir. 70-100 ML Hepsi'de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Toplam fiyatı 6000 TL'den az olmayan parfümler nasıl aşırı ucuz fiyata mâl edilebilir ki sence? Çakma oldukları, güvenilir olmadıkları bariz değil mi?

Mâliyet fiyatı 1000 TL olan bir ürünü biri sana çıkıp "Orijinal, etiketli ve kullanılmamış ayrıca iade de alıyoruz!" diye satıyor, yani nasıl 20 TL olsun :D

Toplam fiyatı 6000 TL'den az olmayan parfümler nasıl aşırı ucuz fiyata mâl edilebilir ki sence? Çakma oldukları, güvenilir olmadıkları bariz değil mi?

Tabii ki de öyle fakat fotoğraftaki kodları Checkfresh'den kontrol ettim ve orijinal gözüküyor, bu bir soru işareti.

Sizce orijinal olabilir mi? Bir giyim kıyafet parfüm gibi ürün asıl fiyatının yüzde 40'ı kadar ucuza satılıyor ise orijinal değildir, benim düşüncem böyle,

Geri
Yukarı