Çözüldü Assasins Creed Sydicate "0xc000007b" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GİZLİ23

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu oyunun raporunu Process Monitör'den aldım şimdi, nasıl yükleyeceğim buraya?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsini yaptım oyuna giriş yaptım bu seferde gene 0xc000007b hatasını aldım.

Ne yazık ki Win 10 sürümüm orijinal değil, ondan mı acaba bu problem?

Hepsini yaptım oyuna giriş yaptım bu seferde gene 0xc000007b hatasını aldım.

Ne yazık ki Win 10 sürümüm orijinal değil, ondan mı acaba bu problem?

Oyunun da korsan. Biz görüyoruz buradan. Teamviewer ID ve şifre verin güvenebilirsiniz.

C:\Windows\System32\D3DCOMPILER_43.dll hata veriyor yine. MSVCP100.DLL ve MSVCR100.DLL hatası yok olmuş.

C:\Windows\System32\D3DCOMPILER_43.dll ve C:\Windows\SysWoW64\D3DCOMPILER_43.dll dosyası varsa silin. Yoksa bunu yükleyin.
Yani söylediğimiz şeyleri yapamıyorsunuz kabul. Gelip bakalım diyoruz. Yok olmaz...

Zaten ne yapacağımızı göreceksiniz. Aksi bir durumda müdahale edeceksiniz. Nookum'a kefilim. Dediğim işlemi yaptıktan sonra hata alıyorsanız, bağlanıp bakmak durumundayız.

Son düzenleme:
Güvenmiyorsanız en baştan bu konuyu açmamalıydınız zaten. Normalde korsana destek bile vermiyoruz ancak burada yine de sana yardım etmeye çalışıyorlar. TeamViewer şifre ve ID ver diye kaç kere söylenmiş. Senin yapamayacağın bariz.
@Mr.Acar bu iş uzar. TeamViewer şifresi gelmedikçe yazmanın anlamı yok.

Arkadaşlar çok özür dilerim 3 gündür cevap veremedim aslında nookumpie'nin mesajını sonradan gördüm kabul ediyorum dediklerininizi tam yapamadım teamviwer şifresini nasıl bulucam yoksa bir programmı 3 gündür yazamamanın sebebini bilmiyorum gene yazamassa bilinki cevap yazma hakkım elimden alınmıştır

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı