Assassin's Creed Mirage ve Far Cry 6 alınır mı?

İkisi de kesinlikle alınır. Mirage bir Valhalla değil ama çok iyi yine de.

Far Cry 6 öncüllerinden daha iyi diyebilirim. Eşit seviyede olduğu Primal, Blood Dragon gibi yapımlar var tabi.

Mirage fiyatını hak eden bir oyun değil kaldi ki 8.2 puani hak eden bir oyun hiç degil. Sorun da zaten Valhalla ile bir benzerliği olmaması bence. En azından sorunlarından birisi. Oyunu bedava iken indirip oynadım ve 2 saat tutorial yaptırdığında kapatıp kaldırdım. Sırf yapılmak için yapılmış bir oyun, Watch Dogs Legion gibi. Ayrıca ana karakter bu kadar güçlü ve alt yapısı da bu kadar iyi Valhalla da neden bu kadar güçsüzdü? NPC diyalogları da her zamankinden daha kötü, her zaman yaptığınız şeyleri bir de böyle yapın diyen bir oyun Mirage.
50-100 lira olursa Epic'te alınır onun dışında para vermeye değmez.

Mirage fiyatını hak eden bir oyun değil kaldi ki 8.2 puani hak eden bir oyun hiç degil. Sorun da zaten Valhalla ile bir benzerliği olmaması bence. En azından sorunlarından birisi. Oyunu bedava iken indirip oynadım ve 2 saat tutorial yaptırdığında kapatıp kaldırdım. Sırf yapılmak için yapılmış bir oyun, Watch Dogs Legion gibi. Ayrıca ana karakter bu kadar güçlü ve alt yapısı da bu kadar iyi Valhalla da neden bu kadar güçsüzdü? NPC diyalogları da her zamankinden daha kötü, her zaman yaptığınız şeyleri bir de böyle yapın diyen bir oyun Mirage.
50-100 lira olursa Epic'te alınır onun dışında para vermeye değmez.
AC oyunlarının her birisi bambaşka deneyimler sunuyor. Bunun hakkında "En iyi oyun şirketi?" başlığında yazmıştım okuyabilirsiniz.

Watch Dogs Legion ise Watch Dogs 2 gibi masterpiece statüsünde iken Mirage çok iyi bir oyundur.

NPC diyalogları tam ayarındaydı.

Valhalla kısmını anlamadım. Eivor yetersiz bir karakter mi demek istediniz?

AC oyunlarının her birisi bambaşka deneyimler sunuyor. Bunun hakkında "En iyi oyun şirketi?" başlığında yazmıştım okuyabilirsiniz.

Watch Dogs Legion ise Watch Dogs 2 gibi masterpiece statüsünde iken Mirage çok iyi bir oyundur.

NPC diyalogları tam ayarındaydı.

Valhalla kısmını anlamadım. Eivor yetersiz bir karakter mi demek istediniz?

Tam tersini diyorum basim yetersiz bir karakter ve yan bir oyunda ana karakter olacak bir karakter de değil, güçlü bir karakter de değil, gayet kötü bir oyun Mirage ve tek verdiği deneyim Bağdat da gezmek. Bunun için para vermek istiyorsan o sana kalmış. İyi ve kötü olgusu kişiye göre değişmez ve Mirage de kötü bir oyun sadece yapılmak için yapılmış bir oyun. Sen beğenmişsindir orası ayrı...

250 lira vermiş birisi olarak söylüyorum Watch Dogs Legion da gayet çöp oyundur. Mirage de en fazla bir tık daha iyi Legion'dan.

Tam tersini diyorum basim yetersiz bir karakter ve yan bir oyunda ana karakter olacak bir karakter de değil, güçlü bir karakter de değil, gayet kötü bir oyun Mirage ve tek verdiği deneyim Bağdat da gezmek. Bunun için para vermek istiyorsan o sana kalmış. İyi ve kötü olgusu kişiye göre değişmez ve Mirage de kötü bir oyun sadece yapılmak için yapılmış bir oyun. Sen beğenmişsindir orası ayrı...

250 lira vermiş birisi olarak söylüyorum Watch Dogs Legion da gayet çöp oyundur. Mirage de en fazla bir tık daha iyi Legion'dan.
Basim neden yetersiz bir karakter? Bunu açmanız gerek.

Watch Dogs Legion şu zamana kadar yapılmış en deneysel işlerden biri sokaktaki her bir npc'yi oynayabilmek, hayat hikayelerine kadar detaylar. Önceki oyunlara göre daha sandbox yapısı. Aslında önceki oyunlarla kıyaslamamak lazım bu daha çok fantastik distopik kurgu gibi bir şey. Ana oyunun hikayesi pek tatmin edici olmasa da bloodline dlc'si tek başına karşılaştırılabileceği Cyberpunk 2077, Horizon Zero Dawn gibi oyunlardan çok daha iyi bir hikaye anlatır ve oynaması daha zevklidir.

Çevre detayları çok iyi. Canlılık, şehir atmosferi, zengin worldbuilding, inanılmaz npc etkileşimi, open world hissi ve etkileşimi ve gelmiş geçmiş en iyi oyun dlc'si. Daha ne olsun?

Mirage dediğin oyun zaten yapımına Valhalla DLC'si olarak başlamış oyun. Mekanikleri olduğu gibi Valhalla çakması.
Tüm kombat, stealth sisteminden tut haritayı adamlar baştan yapmışlar. Valhalla hikayesi ile bağdaştığı bir yer yok. Yapımına dlc olarak başlanması bir şey ifade etmiyor bu yüzden.

Ubisoft seri içi ve dışı oyunlarda en çok teknik değişikliğe giden firmalardan biri.
Böyle bir eleştiri saçma olmakla birlikte kısmen ikiyüzlülük. Ha seri içi oyunlarda teknik değişikliğe gidilmesine gerek var mı o da soru işareti.

Mesela Rockstar 15 senedir aynı cover shooter mekaniğini kullanırken pek sorun etmiyorsunuz ama.

Son düzenleme:
Basim neden yetersiz bir karakter? Bunu açmanız gerek.

Watch Dogs Legion şu zamana kadar yapılmış en deneysel işlerden biri sokaktaki her bir NPC'yi oynayabilmek, hayat hikayelerine kadar detaylar. Önceki oyunlara göre daha sandbox yapısı. Aslında önceki oyunlarla kıyaslamamak lazım bu daha çok fantastik distopik kurgu gibi bir şey. Ana oyunun hikayesi pek tatmin edici olmasa da bloodline DLC'si tek başına karşılaştırılabileceği Cyberpunk 2077, Horizon Zero Dawn gibi oyunlardan çok daha iyi bir hikaye anlatır ve oynaması daha zevklidir.

Çevre detayları çok iyi. Canlılık, şehir atmosferi, zengin worldbuilding, inanılmaz NPC etkileşimi, open world hissi ve etkileşimi ve gelmiş geçmiş en iyi oyun DLC'si. Daha ne olsun?

Tüm kombat, Stealth sisteminden tut haritayı adamlar baştan yapmışlar. Valhalla hikayesi ile bağdaştığı bir yer yok. Yapımına DLC olarak başlanması bir şey ifade etmiyor bu yüzden.

Ubisoft seri içi ve dışı oyunlarda en çok teknik değişikliğe giden firmalardan biri.
Böyle bir eleştiri saçma olmakla birlikte kısmen ikiyüzlülük. Ha seri içi oyunlarda teknik değişikliğe gidilmesine gerek var mı o da soru işareti.

Mesela Rockstar 15 senedir aynı cover shooter mekaniğini kullanırken pek sorun etmiyorsunuz ama.

Çünkü şu kadar üstüne konuşulacak bir karakter değil. Bu kadar basit. Bu kadar güçlüydü madem neden Valhalla da basit bir ilk boss olan adama suikast yapamadım? Adam daha sinirlerine hakim olamıyor dalıyor bir halt mış gibi onu da beceremiyor. Watch Dogs'a da istediğin kadar deneysel de şöyle böyle de, oyun çöp. İki oyunda da önceki oyunlardan farklı bir şey vermiyor üstelik. Her şey yapay, yapay zekası da çöp oyunların.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı