Assassin's Creed Shadows 15 Kasım'da çıkabilir!

Dediğim gibi leakleri okudum sekirodaki posture barını koymuşlar birde grappling hook mekaniğini 😂😂 Bu Ubisoft'tan hiçbir şey olmaz anca sağdan soldan mekanik araklasınlar.
Grappling hook olayı AC Syndicate oyununda da vardı. Ama yani bu mekanik yıllardır başka oyunlarda da var. Yıllar önce bile vardı bu.

Yani her oyun birbirinden faydalanıyor, bu gayet doğal.

Yoksa tamamen özgün bir mekanik çıkarmak zor şu dönemde.

AC Shadows oyunu da muhtemelen benzer mekaniklere sahip olur önceki oyunlara göre ama görsel tasarımı veya hikayesi vesaire farklı olur doğal olarak.

Son düzenleme:
Ubisoft.jpg

Kopyalamak ya da kopyalamamak, işte bütün mesele bu.

@Xanteus, oyuncular tepkisini göstermediği sürece firmanın hiçbir şekilde değişeceğini düşünmüyorum. Her sene Assasin's Creed serisine laf etmeyi ihmal etmezler ancak gene de oyunları peynir ekmek gibi satıyor. O zaman kim alıyor kardeşim bu oyunları? :D

@Xanteus, oyuncular tepkisini göstermediği sürece firmanın hiçbir şekilde değişeceğini düşünmüyorum. Her sene Assassin's Creed serisine laf etmeyi ihmal etmezler ancak gene de oyunları peynir ekmek gibi satıyor. O zaman kim alıyor kardeşim bu oyunları? :D

Tabii. Laf edeninden çok seveni var zaten. Fanboy dolu ortalık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Katılıyorum ve bu fanboylara da anlam veremiyorum. Bir firmayı babasının firmasıymış gibi savunmanın hiçbir mantığı yok. Yeri geldiğinde eleştiri de yapılacak ki firma da ona göre kendine çeki düzen verecek. Gerekirse oyunları satın alınmayacak.

@Xanteus, oyuncular tepkisini göstermediği sürece firmanın hiçbir şekilde değişeceğini düşünmüyorum. Her sene Assassin's Creed serisine laf etmeyi ihmal etmezler ancak gene de oyunları peynir ekmek gibi satıyor. O zaman kim alıyor kardeşim bu oyunları? :D

Çok fazla fanboy var gerçekten. Örnek veriyorum Valhalla'yı bu kadar satın almasalar belki de Mirage daha iyi olacaktı ya da çıkarmayıp böyle bir oyun, diğer oyunu iyi geliştiriceklerdi :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok fazla fanboy var gerçekten. Örnek veriyorum Valhalla'yı bu kadar satın almasalar belki de Mirage daha iyi olacaktı ya da çıkarmayıp böyle bir oyun, diğer oyunu iyi geliştiriceklerdi :D
Shadowsun ön siparişleri gayet iyi durumdaymış haberini görmüştüm. Satışlar böyle olduktan sonra kendini değişmeye yenilemeye ne gerek var. Ubisoft ne ekmek yedi şu Far Cry ve Assasins Creed ip'sinden

Geri
Yukarı