Steam Assetto Corsa 60 TL alınır mı ve DLC'leri ne kadar önemli?

Galaxy45

Centipat
Daha fazla  
Accnin olayını tam bilmiyorum. Şu an Steam'de 60 TL alınır mı? DLC'leri ne kadar önemli. Şu anlık direksiyonum yok ileride alacağım. Şu anlık gamepad ile oynatır mı? Varsa başka önemli bulduğunuz bilgi yardımınıza ihtiyacım var.

Accnin olayını tam bilmiyorum. Şu an Steam'de 60 TL alınır mı? DLC'leri ne kadar önemli. Şu anlık direksiyonum yok ileride alacağım. Şu anlık gamepad ile oynatır mı? Varsa başka önemli bulduğunuz bilgi yardımınıza ihtiyacım var.
Assetto Corsa Competizione sizin dediğiniz sanırım çünkü assetto corsa 190 TL şuanda. Competizione'yi önermem sarmıyor oyun için adamakıllı mod da yok zaten.

DLC arabalar ekliyor eğer modlu oynayacaksanız gerek yok.

Bence alınır güzel oyundur. Gamepad eğer analog tetiklere sahipse oynanır. Asistlerden stability control'ü açarsan rahat oynarsın.

Ben klavye ile oynuyordum.

Assettoda 600 saatim var 60 lira rahat eder eğer F1 tarzi yarışmayacaksan modlarla her şeyi çözersin DLC'ye gerek yok.

DLC olan çoğu arabananın mod'u yok diye biliyorum. O arabalarla ilgisi yoksa zaten sorun olmaz, bende japanese pack almıştım sadece.

Ben başlığa Assetto Corsa competizione yazdım diye düşünüyordum ama sadece Assetto Corsa yazmışım Assetto Corsa zaten oynadığım bir oyun ama benim merak ettiğim Assetto Corsa competizione.

Geri
Yukarı