Çözüldü Assetto Corsa'da NPC arabalar birbirine çarpıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vexriax

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Assetto Corsa oyununu yeni aldım tonla mod kurdum ayar yaptım. Content Manager'im var oyunu oynamaya başladım ki ne göreyim, yapay zeka birbiribe çarpıyorç mesela şu altına girilebilen tırlar trafikte arabalara çarpıyorç bana çarpan NPC'ler de var. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet bende bu hatayı alıyorum ama sebebebi ne normalde kaldırmalı 5600H var.

Hocam RAM yetersizliği veya ekran kartı ile darboğaz da bir etken ayrıca oyunu en düşük ayarlarda oynarsanız bütün yük işlemciye biniyor orta ayarlarda oynarsanız belki sorun düzelebilir çünkü orta ayarlarda yük hem RAM'e hem ekran kartına hem de işlemciye bindiği iin daha dengeli bir güç dağılımı oluyor bu da hata almamanız için yapmanız gerekenlerdi.

Hocam RAM yetersizliği veya ekran kartı ile darboğaz da bir etken ayrıca oyunu en düşük ayarlarda oynarsanız bütün yük işlemciye biniyor orta ayarlarda oynarsanız belki sorun düzelebilir çünkü orta ayarlarda yük hem RAM'e hem ekran kartına hem de işlemciye bindiği iin daha dengeli bir güç dağılımı oluyor bu da hata almamanız için yapmanız gerekenlerdi.

Hocam bende sol ayarları çıkmıyor sebebi ne olabilir sol yüklü.

Geri
Yukarı