Asus DSL-N55U sinyal güçlendirme

cht1

Hectopat
Merhaba Asus DLS-N55U sahibiyim. Masaüstünden dolayı Modem pc'nin yanında. Salon'dan çekmiyor modem ne yaptıysak yapamadık. Her neyse salonda ki Smart Tv'miz neti çekmesi için ne alabilirim. Tv de dahili Wifi var ama çekmiyor? [ 5G 1 kademe 2G 1 kademe ]

İşin kısası bana sinyal güçlendirme lazım, ne alabilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep Bey merhaba. Bu güncellemeyi yaptıktan sonra televizyon 5G hiç çekmiyor. 2G yede baglanamıyorum zaten. Güncellemeyi geri nasıl alabilirim 5 G'yi bozdu güncelleme modemde 5g yanıyor. Ama yanına kadar götürdüm 5g'yi görmüyor televizyon.

- - - Güncellendi - - -

Eleştiri : Recep bey Sizi YouTube'den iyi bir takipcinizim. Ama forumunuzdan o kadar değil. Her bir cümlede 3 gün ceza yiyorum anlamadım gitti Forum modları değil Türk Dil Kurumu Sanki

Cezaların sebebleri cok saçma . Büyük harfle yazma , Başlık yanlış Modem cekmedigi için sinyal güçledirme yazdıgım için 2 gün ceza yedim cok saçmalık gibi geldi. YouTube Kanalınızdan takip etmeye devam edecegim iyi geceler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep bey Asus N55U modemim ile uyumlu [2GHZ , 5GHZ] Sinyal Genişletme[güçlendirme] ürünü arıyorum. Yani Salon'dan 1 kademe cekiyor ürün , Tüm güncellemeler yüklü .

Yani ne almam gerekliki Wifi Sinyali Salon'dan 5 Kademe çeksin. Ürün Asus olursa daha iyi olucaktır. Eğer varsa.

Yardımınızı bekliyorum.

Recep bey Asus N55U modemim ile uyumlu [2GHZ , 5GHZ] Sinyal Genişletme[güçlendirme] ürünü arıyorum. Yani Salon'dan 1 kademe cekiyor ürün , Tüm güncellemeler yüklü .

Yani ne almam gerekliki Wifi Sinyali Salon'dan 5 Kademe çeksin. Ürün Asus olursa daha iyi olucaktır. Eğer varsa

Yardımınızı bekliyorum.

Senin aradığın şey powerline. Ne kadar bütçen var?

Almışken iyisini almak lazım. 2ghz ve 5ghz destekleyen 150'ye kadar benim için uygun. Ama kaliteli bu iyi bir ürün derseniz 200 TL max. Ama tabi tavsiye edeceginiz önemli.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı