Asus Dual RTX 4060 vs Gigabayte RTX 4060 3 fan

RTX 4060'da kalite farkı diye bir şey olmaz çünkü zaten çok güç harcayan ya da ısınan bir kart değil.

4060 kalitesi değil kartta kullanılan component malzeme kalitesinden bahsediyorum.

Sonuçta marka farkı model farkı her kart her marka aynı 4060 ama aynı kalite değil.

Isı vs tartışılır adamın kasası iyi hava alıyordur 67 geçmez ama hava akışı yoktur önü kapalıdır 80 derece olur. vs vs.

4060 kalitesi değil kartta kullanılan component malzeme kalitesinden bahsediyorum.

Sonuçta marka farkı model farkı her kart her marka aynı 4060 ama aynı kalite değil.

Isı vs tartışılır adamın kasası iyi hava alıyordur 67 geçmez ama hava akışı yoktur önü kapalıdır 80 derece olur. Vs vs.

Güzel kardeşim ısınan RTX 4060 yok. Malzeme kalitesinin bir önemi yok. Kaldı ki ASUS Dual da ASUS'un en kalitesiz giriş seviyesi modeli.

Güzel kardeşim ısınan RTX 4060 yok. Malzeme kalitesinin bir önemi yok. Kaldı ki ASUS Dual da ASUS'un en kalitesiz giriş seviyesi modeli.

Kardeşim ben kart kalitesi malzeme kalitesinden bahsediyorum sen önemi yok diyorsun ısınan kart var MSI Ventus.
Kalite önemli değilse sana olmayabilir ama benim veya bir kartı 5-6 sene kullanacak kişi için olabilir.

İncelemesi de burada 77'yi görüyor normal şartlarda 67'lerde geziyor çoğu kart.
MSI RTX 4060 TI Ventus 2X Black 8 GB İncelemesi

Kardeşim ben kart kalitesi malzeme kalitesinden bahsediyorum sen önemi yok diyorsun ısınan kart var MSI Ventus.
Kalite önemli değilse sana olmayabilir ama benim veya bir kartı 5-6 sene kullanacak kişi için olabilir.

İncelemesi de burada 77'yi görüyor normal şartlarda 67'lerde geziyor çoğu kart.
MSI RTX 4060 TI Ventus 2X Black 8 GB İncelemesi

Dayıoglu bu 4060 Ti. 4060'ta malzeme kalitesinin bir önemi yok. Olsa da dediğim gibi ASUS Dual da MSI Ventus da Gigabyte eagle da hepsi aynı markaların en giriş seviyesi. Kaldı ki 3 fanlı eagle 4060 ASUS Dual'dan muhtemelen daha iyi. Ne yani amacın 1700 TL fazla verip ASUS Dual mi alsın? Sence daha mı iyi malzeme kalitesi ve soğutması?

Dayıoglu bu 4060 Ti. 4060'ta malzeme kalitesinin bir önemi yok. Olsa da dediğim gibi ASUS Dual da MSI Ventus da Gigabyte eagle da hepsi aynı markaların en giriş seviyesi. Kaldı ki 3 fanlı eagle 4060 ASUS Dual'dan muhtemelen daha iyi. Ne yani amacın 1700 TL fazla verip ASUS Dual mi alsın? Sence daha mı iyi malzeme kalitesi ve soğutması?

Vallahi uslüp gitgide düşmeye başladı iyice. Neyse kardeşim sen yoluna ben yoluma.

ASUS Dual RTX 4060 kullanıyorum. Bilgisayarı zorlayan oyunlarda maksimum 61 dereceyi gördü kart. Alan Wake 2, Cyberpunk 2077 vb.

Geri
Yukarı