Asus G20AJ Amazone'dan nasıl alınır?

Meraba arkadaşlar. Ben bi oyuncu sistemi toplamak istiyorum ama şu an elimde bir tane GTX 1060 var (nVidia'ın kendi üretimi) şimdi benim istediğim sistem Asus G20aj serisi i7 4790k modeli olan Türkiye'de bulamadım. Amazon'da var. Şimdi demem o ki ben bunu Türkiye'ye nasıl getirtebilirim? Gümrükte herhangi bir ücret ödemem gerekir mi ya da benim amcam İngiltere'de yaşıyor. 2 ay kadar sonra Türkiye'ye gelecek ben parayı buradan amcama göndersem amcam oradan alıp getirebilir mi? Gümrükten herhangi bir ücret ödemeden geçirebilir mi? Pasaportuna işleterek ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amcanız geçirebilir sanırsam ama Amazon'dan Türkiye'ye getirttiğinizde ekstradan bir ücret ödersiniz. Amazon sizden o ücreti alıyor ilk başta sonra alınmazsa geri iade ediyor sizin uğraşmanıza gerek kalmıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu izleyebilirsiniz daha fazla bilgi için :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı