Asus Garanti Şartları Sıkıntısı !

Buğra Akın

Hectopat
Yer
Dünya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Asus X550JK modelini alacağım ve ona bir SSD takmak istiyorum. SSD takıp, HDD'yi de kutu ile beraber USB'ye takıp kullansam garanti bozulur mu? Ya da SSD'ye direk kutu alıp usb girişine çevirip usb girişi ile mi kullanayım? Değerli yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni dizüstü bilgisayarlarda RAM ve HDD değişimi garantiyi bozmuyor. Kullanım kılavuzuna bakın. Orada anlatıyor olabilirler dahi. İçiniz rahat etmiyorsa arayıp sorun teknik desteği, en kötü ihtimal servise götürüp taktırırsınız.

Yeni dizüstü bilgisayarlarda RAM ve HDD değişimi garantiyi bozmuyor. Kullanım kılavuzuna bakın. Orada anlatıyor olabilirler dahi. İçiniz rahat etmiyorsa arayıp sorun teknik desteği, en kötü ihtimal servise götürüp taktırırsınız.

Çok teşekkürler gerçekten rahatladım.Fakat Asus'un bu ürününden daha güzel bir ürün buldum herkezin faydalanması içinde bir konu açtım bakarsanız sevinirim.

-->MSI GE60 2PC-486XTR

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı