ASUS Phoenix GT 1030 OC vs MSI Aero GT 1030 OC

• Konuyu başlatan slmysf
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 426

slmysf

Centipat
Daha fazla  
Ne dersiniz dostlar? Performans olarak vesaire hangisi sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat farkı yoksa MSI görüntüsü çok hoş kendimde bir 6 ay kullandım iyiydi :D

Hocam 300 TL civarı bir fiyat farkı var. Performans farkı tahminimce 5 FPS'den bile az olur. Acaba diğer bileşenleriniz neler ve kullandığınız dönemde oynadığınız oyunlarda hangi ayarlarda kaç FPS gördünüz?

Hocam 300 TL civarı bir fiyat farkı var. Performans farkı tahminimce 5 FPS'den bile az olur. Acaba diğer bileşenleriniz neler ve kullandığınız dönemde oynadığınız oyunlarda hangi ayarlarda kaç FPS gördünüz?

Hocam FPS farkı bile olmaz muhtemelen ısınan bir model olmadığı için soğutma etkisi de yok OC vs desek öyle buna gelecek bir kartta değil ben kullandığım dönem 10400F le kullandım RDR 2 de 40 FPS civarı oynuyordum düşük ayarlarda 1080p BF 1 80 85 FPS arası dönüyordu yine bunlar dışında ağır bir şey denemedim LoL vs tarzı oyunlar Full ayarlar 144 sabitleyebiliyordum.

Hocam FPS farkı bile olmaz muhtemelen ısınan bir model olmadığı için soğutma etkisi de yok OC vs desek öyle buna gelecek bir kartta değil ben kullandığım dönem 10400F le kullandım RDR 2 de 40 FPS civarı oynuyordum düşük ayarlarda 1080p BF 1 80 85 FPS arası dönüyordu yine bunlar dışında ağır bir şey denemedim LoL vs tarzı oyunlar Full ayarlar 144 sabitleyebiliyordum.
Aynen hocam ısınma sorunu kartta bulunmadığı için bende öyle düşünmüştüm. Kart görünüş olarak daha güzel gözüküyor olabilir ama masamda değil, masamın altında içini göremeyecek pozisyonda kullanıyorum. O yüzden kartın dış görünüşünü pek önemsemiyorum. Asus her türlü daha mantıklı bir tercih.

Aynen hocam ısınma sorunu kartta bulunmadığı için bende öyle düşünmüştüm. Kart görünüş olarak daha güzel gözüküyor olabilir ama masamda değil, masamın altında içini göremeyecek pozisyonda kullanıyorum. O yüzden kartın dış görünüşünü pek önemsemiyorum. ASUS her türlü daha mantıklı bir tercih.

Hangisi ucuzsa işte hocam.

Geri
Yukarı