Çözüldü ASUS PRIME A620M-E sistemde fan değişikliği sonrası American Megatrends ekranı geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Racoon

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU : Ryzen 5 7500F
GPU : Galax 4060 Ti
Motherboard : Asus Prime A620M-E
Ram : XPG Lancer Black 8 GB (x2)
Cooler : Thermalright Assassin King 120 SE
Monitor : GIGABYTE G24F-2 23.8
Headphone : Corsair HS55 Surround
Mouse : Logitech G305
Keyboard : Blic T60😃
Fanlarımı Arctic P14 ile değiştirmiştim. Değiştirdikten sonra aşağıdaki ekran çıkmaya başladı. F1'e basıyorum BIOS'a atıyor, kaydet ve çık yaptığımda fanlar bir anda hızlanıyor ve yavaşlıyor. Klavyenin ışıkları da gidip geliyor. Ne yapabilirim?

IMG_20240504_075339.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Fanlarımı Arctic P14 ile değiştirmiştim. Değiştirdikten sonra aşağıdaki ekran çıkmaya başladı. F1'e basıyorum BIOS'a atıyor, kaydet ve çık yaptığımda fanlar bir anda hızlanıyor ve yavaşlıyor. Klavyenin ışıkları da gidip geliyor. Ne yapabilirim?

Eki Görüntüle 2186095

Bazı parçalar veya kabloları yerinden oynamış olabilir. Onları bir kontrol edin. BIOS ayarlarınız sıfırlandığı için bir problem yaşıyor olabilirsiniz. Boot seçeneklerinizi falan kontrol edin.

Eki Görüntüle 2186095

Bazı parçalar veya kabloları yerinden oynamış olabilir. Onları bir kontrol edin. BIOS ayarlarınız sıfırlandığı için bir problem yaşıyor olabilirsiniz. Boot seçeneklerinizi falan kontrol edin.

Çözüm

Kabloları kontrol edip ekran kartı ve RAM'leri çıkardım silgi ile sildim şu anda sorun yok gibi duruyor teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı