Asus Prime B350-Plus Sisteme Kasa ve Güç Kaynağı Önerisi

My Man!

Kilopat
Makaleler
11
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Görselini atacağım sistemi alacağım fakat fiyatı 380 TL'yi geçmeyecek ve parçaları rahatca sığdırabileceğim bir kasa istiyorum. Parçalar hakkında kararım kesin(küçük değişiklikler önerebilirsiniz). Güç kaynağı hakkında ise VS serisinin cızırtı problemi olduğunu söylüyorlar o biraz kafamı karıştırdı, hatta belli bir zaman sonra fan gürültü yapmaya başlıyormuş.

• NOT:Görseldeki fiyatı geçmez ise çok sevineceğim.
  • NOT2: Sistemi Vatan Bilgisayar'dan alacağım.
  • NOT3:EVEREST RAMPAGE HECTORA GAMİNG USB 3.0 MidT ATX SİYAH KASA bu kasa hakkında düşünceleriniz neler?
  • NOT4: Güç kaynağı konusunda aklım gerçekten çok karıştı, yardım ederseniz sevinirim

Teşekkürler.

VIP.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
CW problemi CX serisinde var. VS'de kronik bir problem duymadım. Yalnız bunların versiyonları vardır V2,V3 gibi. Son güncel versiyonları almanızı tavsiye ederim.

Görselini atacağım sistemi alacağım fakat fiyatı 380 TL'yi geçmeyecek ve parçaları rahatca sığdırabileceğim bir kasa istiyorum. Parçalar hakkında kararım kesin(küçük değişiklikler önerebilirsiniz). Güç kaynağı hakkında ise VS serisinin cızırtı problemi olduğunu söylüyorlar o biraz kafamı karıştırdı, hatta belli bir zaman sonra fan gürültü yapmaya başlıyormuş.

NOT:Görseldeki fiyatı geçmez ise çok sevineceğim.
NOT2: Sistemi Vatan Bilgisayar'dan alacağım.
NOT3:EVEREST RAMPAGE HECTORA GAMİNG USB 3.0 MidT ATX SİYAH KASA bu kasa hakkında düşünceleriniz neler?

Teşekkürler.
CW problemi CX serisinde var. VS'de kronik bir problem duymadım. Yalnız bunların versiyonları vardır V2,V3 gibi. Son güncel versiyonları almanızı tavsiye ederim.
Teşekkürler. Kasa hakkında ne düşünüyorsunuz görseldekini mi yoksa not3 kısmına yazdığımımı almalıyım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı