ASUS Prime H610M-K D4 anakart ile i5-12400F uyumlu mu?

Ozan ÇAKMAK

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. ASUS Prime H610M-K D4 anakart sahibiyim, i3-12100F kullanıyorum fakat i5 12400F geçiş yapacağım. Anakartım destekler mi? Anakart destek listesi bulunan bir site var mı ve anakartın işlemci ile uyumlu olması yeterli mi? Örnek olarak işlemci uyumludur fakat düşük performans verir mi ya da uyumlu olması yeterli mi?

Uyumlu. Herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Merhaba. ASUS Prime H610M-K D4 anakart sahibiyim, i3-12100F kullanıyorum fakat i5 12400F geçiş yapacağım. Anakartım destekler mi? Anakart destek listesi bulunan bir site var mı ve anakartın işlemci ile uyumlu olması yeterli mi? Örnek olarak işlemci uyumludur fakat düşük performans verir mi ya da uyumlu olması yeterli mi?

Destekler uyumlu. Stok fan ile kullanma 12400F'i.

Uyumludur.

Uyumludur. Hiçbir sorun olmaz stok fan ile, yüksek işlemci gücü gerektiren uygulamalar çalıştırmadığınız sürece. Oyunların birçoğunda hiçbir sorun yaratmayacaktır. İlerleyen dönemlerde sıcaklık problemi olursa kule soğutucular da iş görür.

Yeni konular

Geri
Yukarı