Elektronik Asus ROG Ally Teknosa'da 25000₺!

Z1 Extreme ve 512 GB bence çok güzel bir fırsat şu sırlar biraz sıkışık olmasaydım mutlaka sipariş vermiştim. Hen de Teknosa satıyor. Bence Steam Deck bu cihaz kadar iyi değil. Windows yakında bu tarz cihazlara özel bir Win sürümü çıkartacak deniyor. Ayrıca her türlü platformu kullanabilmek büyük avantaj.

Steam Deck'te olsa ASUS ROG Ally da olsa sonuçta bunlar taşınabilir cihazlar fakat şarjları 2 saat bile gitmiyor. Ben CE taşınabilir oyun konsolunun tek şarjda 4-5 saat ekran süresi vermesi gerekiyor.

İki cihaz da tasarımsal olarak kaba ve çirkin. Yıl olmuş 2024, hala böyle cihazlar çıkmamalı. Bakınız PS Vita :)

Bu iki sebepten ötürü taşınabilir oyun konsollarına uzak durmak gerekiyor.

Uzun süredir aklımdaydı. Yine Teknosa satıcısından ama Trendyol'dan satın aldım aynı fiyata. 6 taksit yapmış oldum. Trendyol Linki

El konsolundan ziyade mini bir Windows pc arıyordum. İhtiyacımı karşılayacağını umuyorum. Zaten oyuncu bilgisayarım var. Kullanan ve taşıma çantası/aksesuar önerisi olan varsa aydınlatabilirse sevinirim.

1 yıldır sosyale mesaj atmamışım bu arada. Bu vesileyle imzayı da düzenlemiş oldum 😄

Son düzenleme:
Vatan da indirmiş fiyatları. Ya devlet oyun konsollarında vergi indirimine gitti, ya da Asus yeni model duyuracağı için ilk sürümün stoklarını eritmek istiyor.
Vatan/Teknosa/MediaMarkt gibi yerler benzer fiyatlarla gidiyor. Razer Deathadder V3 Pro da öyle oldu mesela. Vatan görüyor Teknosa'yı, onlar da o fiyata indiriyor falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı