Elektronik ASUS ROG Keris 749 TL

Herhangi bir problemi var mı? Alınca pişman olmam değil mi? Kullanan var mı? Oyun oynamak için alacağım Razer DeathAdder kullanıyordum tekerleğinde kronik sorun varmış garantiden yeni geldi arkamda duruyor 0 ürün.

Onu satıp bunu almayı düşünüyorum pişman olur muyum?

Herhangi bir problemi var mı? Alınca pişman olmam değil mi? Kullanan var mı? Oyun oynamak için alacağım Razer DeathAdder kullanıyordum tekerleğinde kronik sorun varmış garantiden yeni geldi arkamda duruyor 0 ürün.

Fiyatina gore guzel fare.

Nasıl bir faredir kendileri? Fiyatını hak eder mi? Bir süredir mouse arıyorum, uzun ömürlü müdür? Oyun için uygun mudur?

Aynı durumdayım bütçe çok problem değil en ucuz şekilde kablosu sağlam 2-3 yıl götürecek alışıp uzun süre kullanabileceğim bir fare arıyorum şu anda Bloody A90 var fakat ağır olduğu için Valorant tarzı oyunlarda biraz sıkıntılı.

Elimdeki Bloody A90 3-4 yıldır bende duruyor hala taş gibi mouse hiçbir problemi yok bunun gibi bir şey olsun isterim açıkçası.

Aynı durumdayım bütçe çok problem değil en ucuz şekilde kablosu sağlam 2-3 yıl götürecek alışıp uzun süre kullanabileceğim bir fare arıyorum şu anda Bloody A90 var fakat ağır olduğu için Valorant tarzı oyunlarda biraz sıkıntılı.

Elimdeki Bloody A90 3-4 yıldır bende duruyor hala taş gibi mouse hiçbir problemi yok bunun gibi bir şey olsun isterim açıkçası.

Ben de aynı durumdayım hocam; A101'den aldığım Lenovo Lecoo MG1101 var, birkaç ay önce uyguna işimi görsün diye almıştım ama alt yüzeyi ve kendisi çok ağır olduğu için LoL ve R6'da çok sıkıntı çıkarmaya başladı.

R6 ve CS2'de biraz daha iyi ama LoL oynamak tam bir işkenceye dönüşüyor, adamın üstüne Click alınmıyor veya seri hareketler falan yapılmıyor tam bir işkence. Bendeki fare de çok sağlam taş gibi ancak yetmemeye başladı, umarım bu da öyle bir şeydir 🙂.

Scroll bir süre sonra bozuldu benim.

Geri
Yukarı