Asus ROG Keris fare bozuk mu?

AllyFeedon

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
4
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 3100
GIGABYTE A320M S2H
XPG Gammix D30 (2x8 16GB)
Sapphire Rx 470 Nitro O.C
Zalman ZM500-LXII
Selamlar arkadaşlar, bir konu hakkında yardıma ihtiyacım var.

ROG Keris fareyi indirimden aldım. Şöyle garip bir sorunum var, umarım anlatabilirim.
Fareyi diyelim düz bir şekilde bıraktım. Sonrasında hareket ettirince fare ekranda birden bire takılıyor ya da titriyor. Bunun sebebi nedir? Ürün sorunlu mu yoksa bir ayarı mı yanlış yaptım? Bu arada sürekli olmuyor. Çok nadir oluyor.

Daha öncesinde açılmış konular var ama bir çözüme ulaşmamış. Ayrıca önceki Trust faremde böyle bir şey yoktu.

Kalbirasyon ayarı sorunlu olabilir mi? Bence bu saçma ayar yüzünden.

(Kendim manuel kalibrasyona aldım, normalde yüzey ayarındaydı).

1685461967481.png

1685461984244.png

1685462066575.png

Bende iki adet var ikisinde de böyle bir problem yok, başka bir bilgisayarda veya farklı ayarlarda; 500hz - 250hz - 1000 dpi vb gibi denemeni öneririm kalibrasyon işe yaramadıysa.

Penta ile görüştüm, ürünü teknik servise yollayacağım. Sonrasında detayları aktarırım.

Penta ile görüştüm, ürünü teknik servise yollayacağım. Sonrasında detayları aktarırım.
Az önce tam paketleyecektim, vazgeçtim. Gerçekten benim kararlılık seviyesi. 😀 Bu arada olay çok nadir olduğu için göndermek istemiyorum. RGB olayı da kendi kendine düzeldi. Konu açık zaten bir süre sonra aynı şeyler olursa yine bildirir ve gönderirim. Şimdilik iyiyiz.

Son düzenleme:

Az önce tam paketleyecektim, vazgeçtim. Gerçekten benim kararlılık seviyesi. 😀 Bu arada olay çok nadir olduğu için göndermek istemiyorum. RGB olayı da kendi kendine düzeldi. Konu açık zaten bir süre sonra aynı şeyler olursa yine bildirir ve gönderirim. Şimdilik iyiyiz.
Bence 14 günlük süre geçmediyse garantiye gönderin hatta geçtiyse bile ayıplı ürün saymazlarsa dahi tüketici haklarından yasal hakkından yararlanabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Gerçekten benim kararlılık seviyesi. 😀 Stok durumu kontrol ediliyormuş. Ondan sonra değişim ürünü gelir herhalde.

1686674656586.png

Yeni konular

Geri
Yukarı