ASUS ROG Spatha alınır mı?

Umeyr Mızırak

Femtopat
Daha fazla  
ASUS laptopum var ve yanina ASUS mouse almak istiyorum. Elim biraz büyük oldugu icin büyük bir mouse almak istiyorum. Butceden yana pek sikintim yok.
ASUS'un bu mousunu buldum nasildir sizce?
N11'den ASUS ROG spatha X RGB kablolu-kablosuz 18000 DPI lazer oyuncu mouse seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

ASUS laptopum var ve yanina ASUS mouse almak istiyorum. Elim biraz büyük oldugu icin büyük bir mouse almak istiyorum. Butceden yana pek sikintim yok.
N11'den ASUS ROG spatha X RGB kablolu-kablosuz 18000 DPI lazer oyuncu mouse seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!
Bu bütçeye daha iyisini önerebilirler ama asus olmayabilir.

Tutuş ve el boyutunuz nedir söyleyin milyon tane birbirinden iyi model var üstelik kablolu hızında kablosuz.

pardon hocam

Bu bütçeye daha iyisini önerebilirler ama ASUS olmayabilir.

Hocam başka bir oneriniz varsa acigim bir de kusura bakmayin ban yedim yazamadim.

ASUS ROG Gladius II'ı Wireless aimpoint çok daha iyi. Bütçe sıkıntısı yoksa Keris II ace daha da iyi.

Bir incelerim hocam.

Tutuş ve el boyutunuz nedir söyleyin milyon tane birbirinden iyi model var üstelik kablolu hızında kablosuz.

Pardon hocam.

Hocam ölçüleri birazdan cikaracagim inşallah.

Hocam köşeli modeller hosuma gidiyor ama bunu da bir gözden gecireceğim.

Hocam o fiyata kablosuz ve daha iyisini alabilirsiniz.

Ne alabilirim hocam bir oneriniz var mi?

Bu bütçeye daha iyisini önerebilirler ama ASUS olmayabilir.

Baska onerileriniz varsa acigim hocam.

Gladius olanı kullanıyorum eliniz büyükse tam oturacaktır.

Mouse buradan bakinca küçük gibi duruyor hocam elimin ölçülerini atacağım birazdan.

Son düzenleme:
Asus şartsa

Geri
Yukarı