ASUS ROG STRIX B550-F Gaming Wi-Fi II anakart alınır mı?

Anakart gayet güzel. Site hakkında ise en azından burada şikayet görmedim.

Siteyi ilk defa görüyorum. Biraz daha fazla olsun bilindik bir yerden olsun. Anakart'ın B550-F Gaming Wi-fi olanını kullandım. QP Bilişimden almıştım Anakartta sorun yaşadım ve iade aldılar. ROG Strix X-570-F Gaming'ine geçiş yaptım.

Sorun neydi acaba tam olarak?
Bu model güncellenmiş II modeli benim yaşadığım sorun nadir bir sorundur diye düşünüyorum. Anakartı aldıktan 2 ay sonra her PC'yi açtığımda "New CPU Installed" yazıyordu ve o ekranda kalıyordu. Windows'un açılması için Enter'a basıp geçmem gerekiyordu baya sinir bozucuydu. BIOS Update falan düzeltmedi hiç.

Almayı düşünüyorum fakat, distribütör garantili yazmışlar. Acaba bu bana sorun yaşatır mı? Diğer bilindik yerler de distribütör garantili mi oluyor yoksa Asus Türkiye garantili mi acaba? @MertDogan94
Garantiyle ilgili sorun yaşadığında direkt ASUS'u ararsan sorunu anlattığında ilgilenip yönlendiriyorlar. Zaten yüksek ihtimal tek bir yer bakıyordur ASUS ürünlerine. Ama bu siteyi hiç görmedim iyi/kötü bilmiyorum.

Acaba bu siteyi biliyor musunuz? @Yener K. @MertDogan94

Bir de bir önce ki sitede RAM frekans değerini 5100MHz olarak girmişler, bu sitede 4800MHz olarak yazıyor. hangisi doğru acaba?

Acaba bu siteyi biliyor musunuz? @Yener K. @MertDogan94

Bir de bir önce ki sitede RAM frekans değerini 5100MHz olarak girmişler, bu sitede 4800MHz olarak yazıyor. hangisi doğru acaba?
Tebilon iyidir bilindik bir yer. D.O.C.P açtığın zaman 5100 MHz'e çıkartabiliyorsun RAM Frekanslarını. En doğru bilgi ürünün kendi sitesinde yazan bilgi.

Yeni konular

Geri
Yukarı