ASUS ROG STRIX B550F Gaming BIOS ayarları nasıl olmalı?

nostaljiGamer

Picopat
Daha fazla  
RAM
2x16 Corsair Vengeance 3600MHz CL 16
İşlemci
AMD Ryzen 9 3900X
Arkadaşlar BIOS hakkında bilgi verebilir misiniz? Özellikle performans arttırma konusunda?
Anakart: ASUS ROG STRIX B550F Gaming.

Aynı anakarta sahibiz ramlari Xmp profili seçerek 3600 MHz yaptığın zaman başka bir ayar yapmana gerek yok.

Zaten armory crate her şeyi kendi güncelleyecektir.

Ek olarak sıvı soğutman varsa o işlemciye güzel OC yaparsın.

Arkadaşlar BIOS hakkında bilgi verebilir misiniz? Özellikle performans arttırma konusunda?
Anakart: ASUS ROG STRIX B550F Gaming.

Merhaba bir şey soracaktımda arkadaşımın anakart modeli ASUS ROG STRIX B550-F Gaming Wi-Fi II modeli sizinkide o modelmi bir de RAM'leriniz Corsair Vengeance hangi modeli o modeli bulamadım,sizinki Corsair Vengeance RGB Pro 2x16 CL 18 modeli olabilirmi ,sizin kullandığınız RAM'lerin fotoğrafını atabilir misiniz lütfen, benim yazdığım RAM'leri kullansak sorun çıkartır mı QVL listesinde bu RAM'ler yok.

Merhaba bir şey soracaktımda arkadaşımın anakart modeli ASUS ROG STRIX B550-F Gaming Wi-Fi II modeli sizinkide o modelmi bir de RAM'leriniz Corsair Vengeance hangi modeli o modeli bulamadım,sizinki Corsair Vengeance RGB Pro 2x16 CL 18 modeli olabilirmi ,sizin kullandığınız RAM'lerin fotoğrafını atabilir misiniz lütfen, benim yazdığım RAM'leri kullansak sorun çıkartır mı QVL listesinde bu RAM'ler yok.

Wifi modeli ile normalinin arasında Wifi dışında bir fark yok diye biliyorum.Ramlere gelince cimrinin sitesinde var 32gb ram yazınca cıkıyor.3600mhz CL16 RGB modeli 3binTL bandında satılıyor.Ayrıca AMD işlemcilerle tam uyumlu.İntel ile sorun yaratabiliyor

Geri
Yukarı